reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kırışık Önleyici

Zayıflama Kırışık Önleyici konusunu yazdır Kırışık Önleyici konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 26-07-2011 tarihinde saat 15:16:06 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 130 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Cildimize uygulayacağımız anti aging bakım ürünlerinden, yaşlanmayı önlemek için beslenmeye kadar her şey burada 30’lu yaşların sonlarına doğru cildimizde kendini göstermeye başlayan kırışıklıklar, hepimizin korkulu rüyasıdır. Kırışıklıkları önlemek, sarkmayı engelleyip sıkılık sağlamak, kuruluğu gidermek için bol nemlendirme yapmak gerekir. Aynı zamanda sağlıklı beslenme ve düzenli bir yaşam tarzıyla cilt bakımını desteklemeliyiz.

30'lu ve 40'lı yaşlarda cildin yaşlanmasını önlemek, kışıklıklarla mücadele etmek için yapmamız gerekenler pudra.com'da...

Öncelikle düzenli yaşam tarzının öneminden bahsedelim…

Düzenli yaşam dediğimiz aslında sağlıklı beslenme, spor, uyku düzeni ve stresle baş etmeyi içeriyor. Güzel bir cilt için en önemli etken, sağlıklı yaşamdır. Uyku, güneşten korunma ve her şeyden önce mutlu olmayı öğrenme cildimizin güzelliğinin birinci kuralıdır. Ruhsal durumumuz cildimizdeki kan dolaşımı, endorfin salınımı ve erken yaşlanma ile oldukça yakından ilgilidir. İç organlarımızın sağlığını korumadan, kolesterol dengemize dikkat etmeden, kansızlığımızı tedavi ettirmeden ve ruhsal sıkıntılarımızı düzeltmeden güzel bir cilde sahip olamayacağımızı unutmayalım!

Cildimizin için sağlıklı beslenme çok önemli

Nasıl bir beslenme programı gerekli derseniz, Amerikan Hastanesi’nden Dr. Buket Pençe’nin tavsiyelerini sizlerle paylaşabiliriz. Dr. Pençe, yumurta, peynir, süt, balık ve tahıllar dışında, ceviz, fındık, kara üzüm, kayısı ve renkli meyvelerin (antioksidan açısından zengin), sağlıklı cilt için gereken besinler olduğunu belirtiyor. Son yapılan çalışmalarda C vitamini ve yeşil çayın da üzerinde duruluyormuş...


Kırışık Önleyici başlıklı bu makale 26-07-2011 tarihinden itibaren 130 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kırışık Önleyici

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kırışık Önleyici Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.