reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Güzelliğin Sırrı

Zayıflama Güzelliğin Sırrı konusunu yazdır Güzelliğin Sırrı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 28-07-2011 tarihinde saat 13:59:18 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 117 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Portakal kabuğu özü ve biberiyeden elde edilen bu karışım ciltteki sorunları yok ediyor.Parlak, canlı ve güzel cilt için önemli olan, tabiata bilinçli yaklaşmak ve hangi bitkinin veya besinin neye yaradığını bilmek.. Örneğin bazı turunçgillerden elde edilen özler, doğadaki nimetlerden biri.  Biberiye de cildin dostlarından biri. Yapraklarından elde edilen bazı karışımlar, yaralar ve kesiklerin  giderilmesinde kullanılıyor.. Portakal özü derideki bazı sorunları gidermekle kalmıyor. Cildi kaldırarak, gerginleştirici etki de gösteriyor. Üçü bir araya gelince mükemmel bir cilde giden formülü oluşturuyorlar..

Herbalium adlı Doğal Bitki Merkezi'nin müdürü ve Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, lekelere, kırışıklıklara iyi gelen  bitkisel çözümlerde  bazı bitki ekstreleri ve aromatik ve saf yağlar kullanıldığını söylüyor. Bütün gün deriyi yumuşatması, aydınlık ve parlaklık vermesi için bitkisel ve aromatik yağlar içeren bitki, portakal  ve limon ağacı. Volkan Kurt  "Bu iki meyvenin kabuğundaki özler  neticesinde, deride çok yönlü   güzelleştirici etki yaratılıyor" diyor. Sorunları gideren, deriye  aydınlık ve parlaklık veren portakal ve limon özleri, biberiye gibi doğal başka bir yağ ile buluşturulduğunda  mükemmel bir cilde yol açıyor.

Kurt sözlerine şöyle devam etti:

"Güzelliğin ve gençliğin tabiattaki doğal bitkilerde aranmasının nedeni son yıllardaki eğilimle de ilgili. Çünkü bir çok kadın artık doğal olan kozmetiğe değer veriyor. Doğadaki güzelleştirici formüllere son yıllarda çok  önem veriliyor. Bunu derinin onarılmasını ve korunmasını sağlayan doğal kremlere olan ilgiden anlıyoruz. Hem bu ilgi sonucunda hem de gelen talepler doğrultusunda bu kremi üretmişler. Bu aslında tabiatın onun gücüne inananlara adeta bir hediyesi. Örneğin,  biberiye doğadaki nimetlerden biri.  Yapraklarından hazırlanan bazı karışımlar, yaralar ve kesiklerin  giderilmesinde kullanılıyor.. Portakal kabuğu özü,  bir çok faydanın yanı sıra  cildi kaldırarak,  gerginleştirici etki de gösteriyor. Aynı zamanda sivilce giderici etkisi de var. "

Portakal kabuğu özü ve biberiyeden elde edilen bu doğal krem, derideki kırışıklık ve izleri yok ediyor. Daha genç ve yumuşak bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Krem düzenli olarak  sabah ve akşam saf gülsuyu ile temizlenmiş cilde  uygulanıyor. (yüz ve boyun bölgesi) Dairesel hareketlerle emilmesi sağlanıyor. 12 haftadan sonra cildin daha sorunsuz, genç ve yumuşak bir görünüme kavuştuğu gözlemleniyor. Sadece Ataşehir'deki Herbalium'da bulunan bu doğal krem, Türkiye'nin her noktasına  gönderilebiliyor.

 


Güzelliğin Sırrı başlıklı bu makale 28-07-2011 tarihinden itibaren 117 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Güzelliğin Sırrı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Güzelliğin Sırrı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.