reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Göğüs Büyütücü Egzersizler

Zayıflama Göğüs Büyütücü Egzersizler konusunu yazdır Göğüs Büyütücü Egzersizler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 25-08-2010 tarihinde saat 13:42:55 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 10013 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Göğüs Büyütücü Egzersizler ile göğüs büyütmek mümkün! Göğüsler kadınların en hassas ve en nazik organlarıdır. Bu yönü ile kadınların devamlı olarak göğüslerine önem vermeleri doğaldır. Kadınlar için dik, gergin ve dolgun göğüsler çok önemlidir. Zira dişilik organlarından en önemlisi ve en dikkat çekeni de göğüslerdir. Bu yönü ile kadınlar göğüsleri konusunda çok titiz davranırlar.

Göğüs Büyütücü Egzersizler

Yaşları ilerledikçe yer çekimine karşı koyamayan bayanların göğüslerinde sarkmalar meydana gelir. Bu sarkmalar kadınların estetik görünümleri için büyük bir tehdit oluşturur. Birçok kadın bu durumdan kurtulmanın yolunu kozmetik ürünlerinde ararlar. Bu tür ürünler faydalıdır ancak yeterli değildir. Bazı kadınlar ise estetik görünümlerini geri kazanmak için bıçak altına yatmaya razı olurlar. Kadınların göğüsleri için bu kadar uğraşmaları onlara verdikleri değerin bir göstergesidir.
 

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri


Göğüs dikleştirmek için yapılması gereken en güvenli ve sağlıklı yol göğüs dikleştirme egzersizleridir. Bu egzersizler sayesinde bayanlar istedikleri sıkı göğüslere sahip olabiliyorlar. Göğüs Büyütücü Egzersizlere en güzel örnekleri plates sporu veriyor. Plates gerek esneme gerekse kasları rahatlatma açısından gayet uygun bir spor.

Göğüs dikleştirme ve göğüs büyütme egzersizlerinden bir tanesi şınav çekmektir. Evet yanlış okumadınız şınav çekmek bayanlar için her ne kadar çok zor olsa da sıkı göğüsler için şart. Zira şınav sayesinde göğüs üstünde ki deriler gerilmekte aynı zamanda göğüs kaslarında da büyük gelişmeler sağlanmaktadır. Bu sayede göğüslerin dik ve güçlü olmaları sağlanır. Bayanların şınav çekerken çok yorulmamaları için şınav çekmeye yavaş yavaş başlamaları tasfiye edilir. Şöyle ki ilk gün kollarınızı fazla gerdirmeyin ve zorlamayın. Ardından gelen günler de ise kollarınızı tam gerginleştirerek şınav çekebilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz göğüs büyütme ve göğüs dikleştirme egzersizleri düzenli yapıldığı takdirde başarılı sonuç vermektedir. Ancak eğer göğüs sarkmaları çok aşırı düzeyde ise bu egzersizler yetersiz kalabilir. Böylesi durumlar için mutlaka estetik ameliyat gerekmektedir.


Göğüs Büyütücü Egzersizler başlıklı bu makale 25-08-2010 tarihinden itibaren 10013 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Göğüs Büyütücü Egzersizler

Sayfayı Paylaş:

Göğüs Büyütücü Egzersizler için yapılmış yorumlar.
gögüs büyütücü egzersizler video
Yazan: hilal - Balıkesir
Puan:gögüs büyütücü egzersizler video

"benim göğüslerim çok küçük göğüslerimi büyütmek istiyorum göğüs büyütme egzersizlerinizi uygulayacağım ama göğüs büyütme egzersizleri video olarak koysanız daha iyi olur bence. yine de teşekkürler"
  
Bu yorum 25-08-2010 13:46:30 tarihinde yazılmıştır...

Göğüs Büyütücü Egzersizler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.