reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Göğüs Büyütme Dikleştirme Sıkılaştırma Egzersizleri

Zayıflama Göğüs Büyütme Dikleştirme Sıkılaştırma Egzersizleri konusunu yazdır Göğüs Büyütme Dikleştirme Sıkılaştırma Egzersizleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 28-07-2011 tarihinde saat 00:28:49 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 434 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Dolgun, sıkı ve dik duran göğüsler hemen her kadının hayalidir. İşte bunu başarmak için yapılması gerekenler

Duruş, doğru beslenme, spor göğüsleriN duruşunu etkiliyor. İşte sıkı göğüslere sahip olmak için dikkat edilmesi ve evde yapılabilecek egzersizler…

Dik duruş önemli
Göğüslerinizin en çekici şekilde ortaya çıkması için gerekli olan ilk şey dik durmaktır. Sırtınızı düz tutmayı ve omuzlarınızı arkaya doğru çekmeyi alışkanlık haline getirmeniz, göğüslerinizin güzel durmasındaki ilk adım olacaktır.

Hangi sporlar etkili?

Dik durmanızı ve göğüslerinizin güzel görünmesini sağlayacak sporlar neler derseniz; dans ve jimnastiği tavsiye ederiz. Çünkü bu sporlar omuz arkalarını ve kolları sıkı bir şekilde çalıştıracaktır. Göğsü sert bir şekilde çalıştıracak sporlardan da uzak durmanızı öneririz; aerobik, binicilik, yüksek atlama gibi…

Kilo verirken dikkatli olun

Göğüslerinizin dolgun ve diri olması için kilonuz oldukça önemli bir etkendir. Aşırı kilo almanız gögüslerinizin şeklini olumsuz etkileyeceği gibi, aşırı kilo verdiğinizde aynı yanaklarınızın çökmesi gibi göğüsleriniz de dolgunluğunu ve sıkılığını kaybedecektir.

Protein ve süt ürünlerini hayatınızdan çıkarmayın
Unutmayın, enerji veren katkıları azaltmak demek, nişastalı besinler ve proteini beslenme programınızdan çıkarmak anlamına gelmez. Öğlen ve akşam proteinli besinler tüketmek ve günde 3 defa süt ürünü mutlaka almak gerekir.


Göğüs Büyütme Dikleştirme Sıkılaştırma Egzersizleri başlıklı bu makale 28-07-2011 tarihinden itibaren 434 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Göğüs Büyütme Dikleştirme Sıkılaştırma Egzersizleri

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Göğüs Büyütme Dikleştirme Sıkılaştırma Egzersizleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.