reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi

Zayıflama Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi konusunu yazdır Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 22-05-2010 tarihinde saat 18:44:10 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7506 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Hormonların çalışmaya başladığı ergenlik döneminde, cilt tipine göre aşırı yağ salgılayan bezler nedeniyle önce siyah noktalar ardından da sivilceler oluşur. Ergenlik döneminin en rahatsız edici problemlerinden biri olan sivilceler için bitkisel çözümler

Sivilcelerle kesinlikle oynamamak gerekir. Özellikle iltihaplı sivilceler ise, sivilceleri sıkmak durumu daha da kötüleştirir.İşte size buğdaydan yapabileceğiniz sivilcelerle baş eden maske.

Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi azırlanışı ve uygulanışı:
İki avuç buğday, iki bardak suda ezilir. İki yumurta sarısı ve bir çorba kaşığı badem yağı konulur. Yüze sürülür ve kurumaya başlayınca yıkanır. Ardından gülsuyu sürülür. Kızıl lekelerin ve sivilcilerin giderilmesini sağlar. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanır.


Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi başlıklı bu makale 22-05-2010 tarihinden itibaren 7506 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi

Sayfayı Paylaş:

Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi için yapılmış yorumlar.
burnumda aşırı sivilcelenme oluyor
Yazan: Burak Kırbaş - İzmir
Puan:burnumda aşırı sivilcelenme oluyor

"ben 15 yasında bir erkek cocoguyum yüzümde sivilce görülmemesine rağmen burnumda aşırı sivilcelenme oluyor bundan kurtulmak için krem felan aldım ama bir türlü tükenmiyor bunun dikkate alınıp ne yapmam gerektigini sölerseniz cok sevinirim."
  
Bu yorum 27-01-2011 22:40:22 tarihinde yazılmıştır...

sivilce izleri nasıl geçer?
Yazan: pelda yetim - İzmir
Puan:sivilce izleri nasıl geçer?

"yüzüm yanak kısmında sivilcelerden oluşan kırmızı izler var bunların giderilmesi için ne yapmam geretiğini sölerseniz çok sevinirim. sivilce izleri nasıl geçer?"
  
Bu yorum 09-04-2011 19:41:00 tarihinde yazılmıştır...

Ender Saraç Sivilce Tedavisi için Buğday maskesi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.