reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Cilt Lekelerinden Kurtulmak İçin

Zayıflama Cilt Lekelerinden Kurtulmak İçin konusunu yazdır Cilt Lekelerinden Kurtulmak İçin konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 28-07-2011 tarihinde saat 16:31:57 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 203 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Manken – sporcu – oyuncu  Çağla Kubat, sörf sırasında güneşte oluşan cilt lekelerinden Fraxel uygulaması ile nasıl kurtulduğunu paylaştı. Prof. Dr. Onur Erol’un kurucusu olduğu M-Onep’te, güneş lekeleri Fraxel uygulamasıyla sorun olmaktan çıkıyor.

Fraxel ile lekelerden nasıl kurtulursunuz?

M-Onep’lerde uygulanan Fraxel Lazer tedavisi ile ciltte oluşan tazelik hemen fark ediliyor. FDA onayına sahip Fraxel Lazer tedavisi ile yumuşak dokuyu sıkılaştırmak, cilt yenilemek periorbital kırışıklıkları düzeltmek, lekelerden ( Yaşlanmaya bağlı lekeler melasma, güneş lekeleri ve cilt renk değişiklikleri ) tamamiyle kurtulmak mümkün olabiliyor. Fraxel Lazer Tedavisi, cilde, mikrotermal tedavi bölgeleri olarak bilinen, binlerce küçük ama derin tedavi kolonları üretiyor. Bu tedavi, eski epidermal pigment hücrelerini yok eder. Ayrıca dermise derinlemesine nüfuz eden Fraxel Lazer, her bir mikrotermal bölgeyi yoğun olarak hedefleyip çevresine zarar vermeden tedavi ediyor  Bu “çok küçük” tedavi, cilt kusurlarını gidermek üzere yeni, sağlıklı, daha sıkı doku yaratmak için, bedenin doğal iyileşme sürecini de kullanarak, tüm bölgenin bir kerede tedavi edilmesine oranla cildin çok daha hızlı iyileşmesini

Ne kadar sürede sonuç alınıyor?

İlk Fraxel Lazer tedavi sonrasında, yavaş yavaş daha yumuşak, daha düzgün, daha sıkı ve  
daha taze olan ciltdeki değişiklik hissedilmeye başlanıyor. Göz çevrenizdeki ince çizgiler, akne
izleri önemli derecede kaybolarak, yaşlanma ve güneşin neden olduğu renk düzensizliği ve
kahverengi lekeler de yok oluyor. Fraxel Lazer, yaşlanmış ve güneşten zarar görmüş cildi
onarmak için kanıtlanmış, güvenli bir yaklaşım sunuyor. Klinik incelemeler, Fraxel Lazer’in etkili bir tedavi kürü için yaklaşık 2-4 haftalık aralıklarla, ortalama 5 seans öneriyor. Genelde gözle görülür gelişmeler yaklaşık 2-3 ayda görülüyor.

Ellere de uygulanabiliyor

Fraxel Lazer güneşten kaynaklanan lekelerin tedavisi dışında kırışıklıkların-çizgilerin tedavisinde yaşlanmadan kaynaklanan lekelerin tedavisinde, kahverengi lekelerin tedavisinde, hormonlara bağlı gelişen lekelerde, doğum lekeleri tedavisinde, eşit olmayan renk dağılımının tedavisinde, sivilce izlerinin tedavişsinde, ameliyat izlerinin tedavisinde ayrıca boyun, dekolte ve eller gibi vucudun en hassas bölgeleride dahil olabilecek şekilde tüm vücuda rahatlıkla uygulanabiliyor.

Tedavi sonrası cilt direk güneş ışınlarına maruz kalınmaması ve en az 6 ay solar ışıktan korunulması gerekiyor.
Cilt Lekelerinden Kurtulmak İçin başlıklı bu makale 28-07-2011 tarihinden itibaren 203 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Cilt Lekelerinden Kurtulmak İçin

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Cilt Lekelerinden Kurtulmak İçin Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.