reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Cilt Güzelliği

Zayıflama Cilt Güzelliği konusunu yazdır Cilt Güzelliği konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-07-2011 tarihinde saat 16:11:14 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 162 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Güneş cildinize zarar veren etkielre sahiptir. Güneş ışınları yaşlanma etkilerini hızlandırır ve kanser riskinizi oldukça yükseltir. Bunun yanında günlük hayatta kullandığımız çok sayıda ürün cildimizi ve sağlığımıız tehdit eden maddeler içerir. Bunların etkisini dengeli beslenerek en aza indirebilirsiniz.

Güneş ışınlarıyla gelen ultravioyole ışınlar hücre içindeki metabolizmayı bozar ve hücrelere fazladan oksijen taşır. Su tüketimi cilt sağlığı için çok önemlidir. İnsan vücudunun büyük bir kısmı sıvılardan oluşur. Yeterince sıvı almazsanız cikldiniz esnekliğini kaybeder, parlaklığı kaybolur. Su içmek zayıflamak için de çok önemlidir. Yanınızda sürekli su şişesi bulundurun ve her aklınıza geldiğinde su için.

Araştırmalara göre C vitamininin kollajen üretiminde etkili olduğu kanıtlanmıştır. Günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılamak, kırışıklık oluşumunu büyük ölçüde azaltacaktır. Güneş ışınlarıyla gelen ultravioyole ışınlar hücre içindeki metabolizmayı bozar ve hücrelere fazladan oksijen taşır. Yeterince C vitamini tüketerek kollajen oluşuyla bunu engelleyebilirsiniz.

Serbest radikaller yaşlanma etkilerini hızlandıran, bağışlıklık sistemini zayıflatan ve kanser riskini yükselten maddelerdir. Bu maddeler güneş ışınlarından besinlere kadar çok sayıda dış etkenle vücudumuza yerleşir. Serbest radikaller hücre yapısını bozarak kansere neden olabilir. Serbest radikallerle savaşmak için bol miktarda antioksidan içeren yiyecek yemelisiniz. Kırmızı renkli meyve ve sebzeler, üzüm, yeşil çay, soya gibi çok sayıda gıda yüksek miktarda aktioksidan içerir. Bol miktarda antioksidan tüketerek yaşlanma etkilerini geciktirir, cilt güzelliğinizi korur ve kanser riskinizi azaltırsınız.


Cilt Güzelliği başlıklı bu makale 22-07-2011 tarihinden itibaren 162 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Cilt Güzelliği

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Cilt Güzelliği Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.