reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bacak Germe Ameliyatı

Zayıflama Bacak Germe Ameliyatı konusunu yazdır Bacak Germe Ameliyatı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-08-2011 tarihinde saat 12:00:56 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 121 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bacak Germe Estetiği


Bacağın vücudun üst kısmıyla orantısız şekilde ince olması durumunda, bölgeye silikon protez yerleştirildiği bu operasyon, bacak dolgunluğunu arttıran bir estetik ameliyattır. Bacakta kemik eğriliği olma durumunda ortopedik tedavi gerekebileceğini belirten Kışlaoğlu, bacak protezlerinin meme protezleri gibi silikon bir kılıf içinde silikon jel içeren, vücuda zarar vermeyen ürünler olduğunun altını çizdi.

Bacak germe estetiği
içerisinde değerlendiren bir diğer operasyon da uyluk germe ameliyatıdır. Kilo değişiklikleri, hamilelik ya da yaşlanma gibi nedenlerle uyluk iç kısmındaki derinin gevşeyip sarktığını belirten Prof. Dr. Kışlaoğlu, bu işlemin sarkmış cilt ve yağ dokusunun çıkarılması olduğunu belirtti. Bacak germe ameliyatının genel veya lokal anestezi altında yapıldığını vurgulayan Kışlaoğlu, ''Ortalama ameliyat süresi yapılacak girişimle orantılı olarak 1-2 saat sürer. Hastanede bir gün kalmak yeterlidir. Daha düzgün ve güzel görünümlü üst bacaklar uyluk germe operasyonu ile mümkün olmaktadır'' şeklinde konuştu.
Bacak Germe Ameliyatı başlıklı bu makale 13-08-2011 tarihinden itibaren 121 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bacak Germe Ameliyatı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Bacak Germe Ameliyatı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.