reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Acısız Epilasyon

Zayıflama Acısız Epilasyon konusunu yazdır Acısız Epilasyon konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 20-08-2011 tarihinde saat 15:34:51 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 21 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Acısız Epilasyon için Öneriler


  • Epilasyon yapma süresi tüylerin uzmasına bağlı olarak yapılır. Eğer epilasyon yapmaya yeni başlandıysa 15 günde bir yapmak yaralı olacaktır. Böylece tüyler fazla uzamayacağı için epilasyonda daha az acı olacaktır. Bacaklar zamanla epilasyona alışacağı için ayda bir yapmak yeterli olacaktır.
  • Epilasyona başlamadan hazırlık yapılmalı. Acısız bir epilasyon için nemlendirlmiş ve yağsız bir cilt önemlidir. Böylece epilasyon aleti ile tüyler daha rahat alınır.
  • Epilasyon işlemine en az acıyan bölgeden başlamak gerekir. Bacakların alt bölgeleri birçok bayan için enaz ağrılı yerlerdir. Acıyı enaz seviyeye indirmek için epilasyon yapılacak yeri el yardımıyla gerginleştirin. Bu bölgelerden epilasyon işlemine başlandığında ağrı eşiğinizde yükselme meydana gelir. Böylece acıması gereken bölgelerde ağrı hissetmezsiniz.
  • Acısız bir epilasyon için epilatör temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Epilasyon işleminden sonra mutlaka fırça ile temizlenmelidir.
  • Bazı kadınların ciltleri hassas olabilir. Ciltleri hassa olan kadınlada kızarmalar meydana gelebilir. Kesinlikle gözeneklere zara verecek, tahriş edecek, kolonya vb. ürünler kullanmamaya dikkat edin. Aşırı sıcak su ile yıkamayın.
  • Epilasyon işlemi bitiminde acıyı azaltan serinletici ürünler ve jeller vardır. Birçok güzellik salonlarında ağda sonrasında kullanılan yağlardan kullanabilirsiniz.

Acısız Epilasyon başlıklı bu makale 20-08-2011 tarihinden itibaren 21 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Acısız Epilasyon

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Acısız Epilasyon Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.