reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü

Zayıflama Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü konusunu yazdır Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Damla Gülten   
Bu makale 27-09-2009 tarihinde saat 11:10:00 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2710 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Şok diyetlerle kilo vermek Batı'da adeta eğlence ve bir meşguliyet  tarzı olmuştur. Batı diyet ve yaşam tarzının etkilerini hemen hemen tüm insanlarda hissederken ve şok diyetlerle yapılan kilo yönetimi sağlıklı yaşam için daima yıkıcı sonuçlar doğurmuştur.
 
Biz tembellik yaparken kilolarımızda sürekli çalıştı ve istemediğimiz fazlasıyla kilomuz oldu. Halbuki bir yerden diğerine giderken günlük hafif yürüyüşler bile bize yetebilirdi aslında. Ama biz onu bile yapmadık herşeyi şok diyetlerde umduk kimimiz bulduk, kimimiz umduğumuzla kaldık. Tek tesellimiz sağlığımızın yerinde olması. Çünkü şok diyetler ne kadar hızı kilo verdirirse vücutta yaptığı yıkımda o denli büyük oluyor. Şok diyetlerin tek yaptığı vücudu eksik gıda vererek vücudu zayıflamaya zorlamak. Bünye hazırdaki yağ stoklarını eritince kaslardan yakmaya başlıyor ve vücut için asıl yıkım başlıyor. Ve daha sonra diyeti bıraktığınızda vücut eski stokları toplamak için daha çok yağ stokluyor ve siz eskisinden daha kilolu oluyorsunuz. Peki ne yapmak gerekir. Diyet yaparken onu yeme bunu yeme şeklinde değil her şeyden ye ama doyumluk değil tadımlık ye. Hiçbir şeyde gözün kalmasın herşeyden ye ama nerde duracağını bil. Bu sayede vücudun kendisi için gerekli olan enerjiyi alacak ve sadece fazla yağları atacak. Fazla yağları atma noktasında spor, egzersiz en azından hafif bir yürüyüş yapmanız gerekir. 
 
Unutmayın kilo vermek zor bir şey değildir. Önemli olan sağlığınızı riske atmadan kilo verebilmek. Sağlıklı günler dilerim.
 
 
 
 
Damla Gülten
 
 
 
Site sahibi yazımı yayınlarsa çok memnun olurum. Alıntı değildir kendim yazdım.
 

Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü başlıklı bu makale 27-09-2009 tarihinden itibaren 2710 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü

Sayfayı Paylaş:

Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü için yapılmış yorumlar.
göbek eritme
Yazan: cemal yetişmen - Giresun
Puan:göbek eritme

" göbek eritmenin yani karın bölgesinde ki yağladın eritilmesinde ki yollardan biri akşam yemeğini erken yemek geceye asla kalmamak ve mekik çekmektir. Tecrübe ettim ve bu problem ile karşı karşıya olna insanlara tavsiye ediyorum."
  
Bu yorum 01-10-2009 14:13:08 tarihinde yazılmıştır...

zayıflama hareketleri video
Yazan: sena yurtbaşı - İzmir
Puan:zayıflama hareketleri video

"merhaba, zayıflama hareketlerini görebileceğimiz bir sayfa yokmu acaba? benim gibi şişkolara çok lazım :)"
  
Bu yorum 01-10-2009 17:16:51 tarihinde yazılmıştır...

Şok Diyetlerin Zararları ve Sağlıklı Kilo Kontrolü Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.