reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


South Beach Diyeti Yapanlar

Zayıflama South Beach Diyeti Yapanlar konusunu yazdır South Beach Diyeti Yapanlar konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 03-08-2011 tarihinde saat 12:40:42 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 340 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


KALBİ KORUYOR

SOUTH Beach Diyeti'ni uygulayan ünlüler arasında Jessica Simpson ve Bill Clinton bulunuyor. Özellikle Amerikalı yıldız Jessica Simpson, bu diyet sayesinde 2 haftada 8 kilo verdiğini söylüyor. South Beach Diyeti, yüksek yağ ve protein ağırlıklı besinleri tavsiye ederek, kalbinizin yıpranmasına neden olan diyetlerden oldukça farklı.

HER BESİN ALINIYOR

BU diyette yağların da karbonhidratların da sağlıklı olanlarının seçilmesi şart. Böylece vücudunuza, şekeri yağa daha yavaş çevirmeyi öğretiyorsunuz. Üstelik ihtiyacınız olan tüm gıdaları da alıyorsunuz. Yaklaşık 2-6 hafta arasında süren programda ideal kilonuza kolaylıkla ulaşacaksınız. Ayrıca, vücudunuz bu sayede artık durup dururken tatlı yemek istemeyecek.

NE KADAR SÜRÜYOR?

DİYETİN 2 haftalık 1. bölümünde meyve ve ekmek bir süre yasak. İkinci evrede, ekmek ve çikolata bile serbest. İdeal kiloya ulaşana kadar devam edeceğiniz bu evreden sonra ömür boyu sürecek 3. bölüm geliyor.
South Beach Diyeti Yapanlar başlıklı bu makale 03-08-2011 tarihinden itibaren 340 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: South Beach Diyeti Yapanlar

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


South Beach Diyeti Yapanlar Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.