reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Linet Nasıl Zayıfladı?

Zayıflama Linet Nasıl Zayıfladı? konusunu yazdır Linet Nasıl Zayıfladı? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 17-08-2011 tarihinde saat 14:43:54 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 66 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ünlü sanatçı Linet fazla kilolardan kurtulmak için bir çok kere diyet uyguladığını ve kilo verdiğini ancak diyet bitiminde tekrar verdiği kiloları geri aldığını belirttiyor. Zayıflamaya tamamen karar vermesi ise 90 kilo olduğunda bu onun için kırılma noktası olmuş. Ünlü sanatçı Linet zayıflama ve kilo verme sırrını şu şekilde açıklıyor; çocukluğunda diyet yapmaya başladığını, rejimle 5 kilo verdiğinde 10 kilo geri aldığını. Bunun nedeni ise sabahları okula giderken kahvaltı alışkanlığı olmadığını ve düzensiz beslenme alışkanlıklarından dolayı kilo aldığı söylüyor. Zayıflamak için kırılma noktası olarak 90 kilo çıktığında ve medyatik biri olarak tanındığında karar verdiğini, Sesinin güzelliği birlikte güzelliği ve görseliği ile insanlara hitap etmek istiyordu. Bunu için zayıflamasdı ve fazla kilolarını vermesi gerekiyordu. Fazla kiloları vermek için yutdışında beslenme uzmanı ve psikologa gitti.

Ünlü sanatçı Linet zayıflama ve kilo verme için değişiklikleri şöyle anlatıyor. Hedefini belirlediğini. İlk bir ay detoks için günde bir bardak greyfurt suyu, elma suyu ve çorba içtiğini, ayrıca vitamin ve tokluk hissi veren takviyeler kullandığını. Öğünleri mümkün olduğu kadar küçülterek, yemekleri karıştırmadan yediğini, eğer pilav yiyecekse büyük bir tabak yerine üçte birini yediğini, eğer et yemeği varsa sadece et yemeğini yediğini belirtiyor. Bu sayede beslenme alışkanlığı yavaş yavaş düzene girdiğini söylüyor.

Sabahları düzenli olarak kahvaltı yaptığını kahvaltıda bir dilim kepekli ekmek üzerine krem peynir, zeytin ezmesi, küçük bir dilim salatalık ve chery domates şekersiz çay içerek kahvaltısını tamamladığını, ayrıca düzenli olarak yürüyüşler yaptığını söylüyor. Ünlü sanatçı Linet uyguladığı bu yöntemlerle 35 kilo kadar verdiğini, Böylece kilo probleminden kurtularak ideal kilosuna kavuştuğunu belirtti.


Linet Nasıl Zayıfladı? başlıklı bu makale 17-08-2011 tarihinden itibaren 66 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Linet Nasıl Zayıfladı?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Linet Nasıl Zayıfladı? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.