reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Linda Diyeti

Zayıflama Linda Diyeti konusunu yazdır Linda Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 09-07-2011 tarihinde saat 16:15:31 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 371 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


2010 yılında Sibel Can’a 3 ayda 10 kilo verdirten diyet gördüğü müthiş ilgi ile diyet listelerinde diyet yapan kişiler tarafından zirveye oturtulmuştur.Sibel Can’ın deyimi ile bu diyet listesinde her gıdanın bir puanı var.Bu puanlar 1 gün içinde yenilen yiyeceklerin puan toplamının bayanlarda 35 erkekler de ise 55 i kesinlikle geçmemesini şart koşuyor.Ayrıca Sibel Can özellikle iradesi zayıf kişilerin bu diyeti rahatlıkla uygulayacağını ve diyetisyenlerin de bu diyeti olumlu yönde bulduklarını söylerken,diyete başlamadan önce doktorunuzdan izin alınması gerektiğini de hatırlatmadan geçmiyor.

3 ayda 10 kilo verdirten diyet Linda Diyeti Günlük Yapılması Gerekenler Nedir ?


Sibel Can Linda Diyeti için şart koşulan ve her gün aynı şekilde tekrarlanması gereken işlemlerin başında uyandığınız anda yarım litreye yakın süt içilmesi,24 saat içinde 2,5 litre su tüketilmesi,60 Dakika yürüyüş,8 saat uyku ne eksik ne fazla,akşam 9 dan sonra gıda alımının durdurulması bu diyeti uygular iken günlük olağan yapmanız gereken işler olmaktadır.

Sibel Can Linda Diyetinde Neler Serbest ?

Bu diyetin en önemli özelliği ise gün içinde çay,kahve,soda ve suya hiçbir sınırlama getirmeyerek diyet yapan kişilere böyle bir olanak tanıyarak yardımcı olmasıdır.Vücuda sıvı oranının yüksek şekilde alınması hem metobolizmayı hızlandırır hem de yağ yakımına ve vücuttan dışarı atılmasına yardımcı olur.

Sibel Can Linda Diyeti İçin En Uygun Gıdalar Nelerdir ?

Sibel Can linda diyetinde en az puana sahip olan gıdalar arasında en çok çorbalar,haşlanmış tavuk,kuru meyveler,beyaz peynir,yoğurt,balık,yumurta,süt,ton balığı,kuru bakliyatlar gibi omega3, protein ve demir yönünden çok zengin olan gıdaların bu diyetler için biçilmiş kaftan olduğunu söylemektedir.

Sibel Can Linda Diyeti İçin Yüksek Puanlı Uzak Durulması Gereken Gıdalar Nelerdir ?

Reçel, Pekmez, Elma, Armut, Bal, Hamur işi, Biber, Grisini, siyah ekmek, beyaz ekmek, makarna, pirinç gibi un seviyesi ve şeker oranı yüksek maddelerin kesinlikle kullanılmaması gerektiğini yoksa bu rejimin hiçbir amacı kalmayacağını,etkisini ve yararını göremeyeceğinizi de açık ve net bir dil ile söylemektedir.Gün içinde Puanı yüksek bir şey yerine puanı daha düşük alternatiflerden yiyerek az ve sık bir şekilde daha doyurucu olarak beslenebilir.Linda Diyeti başlıklı bu makale 09-07-2011 tarihinden itibaren 371 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Linda Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Linda Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.