reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kilo Vermeyi Kolaylaştıran Besinler

Zayıflama Kilo Vermeyi Kolaylaştıran Besinler konusunu yazdır Kilo Vermeyi Kolaylaştıran Besinler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 20-08-2011 tarihinde saat 14:57:00 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 49 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Zayıflama ve kilo vermeyi yada diyet yapmayı türlü bahanelerle ertelersiniz. Zayıflamak ve kilo vermek çok zor gibi gelir. Zayıflamak ve kilo vermek uzun bir süreç gibi görünse de, yapılacak bazı yöntemlerle kolaylaştırabiliriz. Diyet yaparken yapılan en büyük hatalardan biriside, kendini aç bırakmaktır. Vücudumuzu aç bırakarak, hem güçsüzleştiriyor hem de metabolik hızımızı yavaşlatıyoruz. Bir çok yiyecekten kendimizi mahrum bırakıyoruz. Her şeyden sık ve az yediğimiz sürece hiç bir problem olmayacaktır. Sadece bilinçli beslenelim ve kilo kontrolümüzü elimize alalım. Orantılı ve doğru vücut hatlarına sahip olmak, gözünüzde büyümesin. Herkesin olması gereken bir kilo vardır. Kimsenin kilosu ve vücut yapısı bizimkiyle aynı olamaz. Kemik yapısı, vücut orantıları kısmen genetik, kısmen de yemek şekillerimizle alakalıdır.

Sağlıklı Kilo Vermek

Genetik olarak değiştiremeyiz fakat, yediklerimize dikkat ederek, istediğimiz kiloya inip onu muhafaza edebiliriz. Gün içerisinde tüketilen bol su, tok kalmamızı sağlayacak ve kolay acıktırmayacaktır. En büyük yalnışımız su içmeyi ihmal ediyor olmamızdır. Bol su içmek, küçük porsiyonlar tercih etmemizi sağlayacaktır. Bilinçsizce yemek yemek kadar sağlıksız bir alışkanlık yoktur. Kilo kontrolümüzü elimize almayı başarabilirsek, kısa zamanda kalıcı olarak zayıflayabileceğiz.

Kilo Vermeyi Kolaylaştıran Besinler başlıklı bu makale 20-08-2011 tarihinden itibaren 49 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kilo Vermeyi Kolaylaştıran Besinler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kilo Vermeyi Kolaylaştıran Besinler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.