reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Karatay Diyeti

Zayıflama Karatay Diyeti konusunu yazdır Karatay Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 08-07-2011 tarihinde saat 18:04:19 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 978 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Başarılı diyet listeleri genellikle onu hazırlayan diyet uzmanlarının adlarıyla bilinir dukan diyeti örneği ve diğerlerinde olduğu gibi karatay diyeti aynı şekilde Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay ın hazırlamış olduğu karatay diyeti son günlerde oldukça uygulanan diyet listesi haline geldi aramalarda gennellikle adı geçen diyet listesine yönelik zararları konusunda karatay diyet listesinin zararları olarak pek fazla başlık görünmüyor. Bu durum diyet listesinin yeni olması ile de alakalı olabilir veya uygulayan insanların kilo verme başarısı gösterdiklerinde oluşabilir bunu zamanla hep birlikte göreceğiz karatay diyetiyle ilgili olarak ilk izlenim sorunsuz şekild e uygulayarak kilo verdirği kanaati hakim durumdadır. Karatay diyeti nedir denildiğinde diyet yaparken halsizlikle yorgunlukla bıkkınlıkla karşılaşlam istemeyenlere müjde olarak sunulan diyettir denilebilir.

Karatay diyeti diğir diyetlerinden farklı olarak değişik besin gruplarını bilinenin dışında olarak tüketilmesini amaçlayarak düzenli olarak kilo vermeyi sağlayacaktır. Hazır yiyeceklerin besin değeri evde yapılanlara oranla daha yüksek olacaktır. Yüksek kalori içeren yiyeceklerin tüketilmeye devam edilmesi kilo sorununun katlanarak artmasına neden olacaktır.

Az yediğim halde kilo veremiyorum diyenlerin kesinlikle diyet ve beslenme uzmanlarına müracat ederek düzenli beslenme planları hazırlanmalı ve kilo verme konusunda en doğri kararlar verilmelidir.


Karatay Diyeti başlıklı bu makale 08-07-2011 tarihinden itibaren 978 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Karatay Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Karatay Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.