reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kalça Ve Basen Nasıl Eritilir?

Zayıflama Kalça Ve Basen Nasıl Eritilir? konusunu yazdır Kalça Ve Basen Nasıl Eritilir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 15-08-2011 tarihinde saat 13:01:24 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 52 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Basen ve Kalça'larda sıkıntı yaşamamamız için beslenmemize dikkat etmeliyiz. Bölgesel kilo almalarda sadece yediklerimiz değil, genetiğimiz de önemlidir. İlk olarak gün içerisinde tüketeceğimiz suyun miktarını 2.5 litre olarak sabitlemekte fayda vardır. Bu suyu gün içerisinde belli aralıkla içmeli, yemekleri hızlı yememeli  ve özellikle kahvaltımızı yapmalıyız. Ara öğünleri alışkanlığa çevirmeliyiz.

 Özelliklede ara öğünlerde kuru ya da taze meyveler, kepekli bisküviler ya da kepekli ekmekle yapılan tostlar şeklindeki besinler bolca suyla tüketilmesi önemlidir. Ara öğünler, kahvaltı sonrasında, ikindide ve de geceleri yatmazdan 1-2 saat önce yenilebilir...  

Karbonhidrat içeren besinleri sayacak olursak: Unlu mamüllerin hepsi,, makarnalar,, pirinçler,, bulgurlar, patatesler, tahıllar ve de ekmek türleridir. Protein içeren besinler ise; Balıklar, et, yumurta gibi hayvansal olan besinler, fındıklar, bakliyatlar gibi nebati ürünler. Proteinler akşamları 17.00 sonrası çok tüketilmemelidir. Haftalık bir, iki sefer akşamları tüketebiliriz...

Proteinlerin sindirilmesi uzun sürmektedir ve  geç vakitlerde tüketilmesi yağlanmanın artmasını sağlamaktadır. Genel olarak sabahları ve de öğlenleri proteinli besinler alınabilir, akşamları ise nebati protein alabiliriz. Karbonhidrat içeren gıdaları fazla yoğun günlerde fazla alabilirsiniz, aralarda da bol meyve tüketebilirsiniz. Fazla hareket etmeyeceğiniz günlerde günde 4 dilimi geçmeyecek kadar ekmek tüketin ve de genel olarak meyveyi de 3 adetle sınırlayın. Spor yapacağınız gün ise kendinize ödül verebilir, makarna yiyebilirsiniz.

 


Kalça Ve Basen Nasıl Eritilir? başlıklı bu makale 15-08-2011 tarihinden itibaren 52 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kalça Ve Basen Nasıl Eritilir?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kalça Ve Basen Nasıl Eritilir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.