reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Heidi Klum Diyeti

Zayıflama Heidi Klum Diyeti konusunu yazdır Heidi Klum Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 18-07-2011 tarihinde saat 17:32:46 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 282 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Dördüncü bebeğini dünyaya getirecek Heidi Klum’dan doğum sonrası zayıflama tüyoları..

2005 yılından beri İngiliz müzisyen Seal ile evli olan 36 yaşındaki top model Heidi Klum sonbaharda dördüncü çocuğunu doğuracak. Her doğumdan sonra incecik olmayı başaran ünlü manken doğum sonrası zayıflama sırlarını paylaştı…

Ünlü bir iç giyim firmasının modellerinden olan ve 2. çocuğunu doğurduktan 2 ay sonra podyuma çıkan 36 yaşındaki Heidi Klum, “Doğumdan sonra forma girmek önceliğiniz olursa kilo vermeniz kolaylaşır” dedi.

Bana modayı sormayın

Zayıflamakçiin korse gibi ürünler kullanmadığını, katı diyetler yapmadığını, yalnızca sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını belirten Klum “Çocuklarımla parka gidip oyun oynuyorum. Normal şeyler yapıyorum. Hiç diyet yapmadım, ancak koltuğa yayılıp abur cubur da yemedim. Sanırım her şeyden biraz yapmak gerekiyor” diyen Klum, “Kendime bu konuda hiç baskı yapmadım, ancak ben hemen forma girmenin daha iyi olacağını düşünürüm. Eğer bunu uzun vadeye yayarsam başaramam gibi hissediyorum. Doğumdan sonra eski durumuma döndüğüm zaman kendimi çok iyi hissediyorum. Eski giysilerimi giyebilmek beni mutlu ediyor. Bugüne dek bu yöntem hep işe yaradı” diye konuştu.

Sonbaharda 4′üncü kez anne olacak olan ve kız bebek bekleyen Klum, şimdilerde ne giydiğiyle ilgili bir soruya ise, “Şimdi bana modadan söz etmeyin. İçine sığabileceğim bir şey bulduğuma seviniyorum” dedi.

Kalabalık aile

Heidi Klum ve 46 yaşındaki eşi Seal’in biri 3, diğeri ise 2 yaşında olan Henry ve Johan adlı iki oğulları bulunuyor. Klum’un önceki ilişkisinden de 5 yaşında Leni adlı bir kız çocuğu var. Seal, doğumundan bu yana Leni’ye de babalık yapıyor.


Heidi Klum Diyeti başlıklı bu makale 18-07-2011 tarihinden itibaren 282 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Heidi Klum Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Heidi Klum Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.