reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Göbek Eritmek İçin Diyet

Zayıflama Göbek Eritmek İçin Diyet konusunu yazdır Göbek Eritmek İçin Diyet konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 15:12:20 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 182 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sadece mekik çekerek ve göbek eritme hareketleri yaparak göbek yağlarınızdan kurtulamazsınız. Göbeğinizi kaplayan bir yağ tabakası varsa karın kaslarınız hiçbir zaman hayal ettiğiniz gibi görünmez.  Peki, “sabah akşam mekik çektim, göbek eritme hareketleri yaptım yine de azalmadı bu yağlar” diyorsanız size kötü bir haberimiz var. Yalnızca tek bir kas grubunu hedef alan egzersizlerle yağ eritemezsiniz. Çalıştığınız bölgeyi inceltseniz bile bu etki kısa süre içinde kaybolacaktır.

Sizin ihtiyacınız olan şey göbek eritmek egzersizleri değil, komple yağ yakma egzersizleridir.

Önce diyet


Yediklerinize dikkat etmeden o yağların kaybolmasını beklemiyorsunuz değil mi? Sizin için 3 basit önerimiz var:

1. Daha sık yiyin: Daha önce de söylediğimiz gibi, daha sık yemek metabolizmanızı hızlandırır. Hızlı metabolizma demek daha fazla yağ yakmak demektir. Elbette daha sık yemek demek daha çok yemekle aynı şey değildir. Daha sık gıda tüketin ancak kesinlikle eskisinden daha fazla gıda tüketmeyin. Öğün sayınızı arttırın ama miktarı sakın arttırmayın.

Hani çoğumuz “Aman bütün gün hiçbirşey yemedim” deyip akşam yemeğinde 3 tabak yemekle 1 ekmek yiyor ya; işte o kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülüklerden yalnızca bir tanesi. Bu şekilde öğün atlayarak metabolizmanızı yavaşlatıyor ve yağ yakma potansiyelinizi azaltmış oluyorsunuz.

2. Tükettiğiniz kalorileri takip edin: Yediğiniz yemekleri unutmayın.Sitemizden kalori değerlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz ve her yediğiniz yemeğin aşağı yukarı kaç kalori içerdiğini hesaplayabilirsiniz.

Yedikçe yiyesi gelenlerden misiniz? Kalorisi az, lif oranı çok olan gıdalara yönelin. Bunun için en iyi örnek sebze, meyve ve tam tahıllı gıdalardır. Yüksek lif oranı sizi daha çabuk doyurur ve daha uzun süre tok kalmanızı sağlar.

3. Daha çok su için: İnsan beyninin susuzluk sinyallerini açlık olarak yorumladığı araştırmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Her zaman olmasada arada bir zamansız gelen açlık hissi, aslında susuzluk sinyalleri olabilir. Acıkın ya da acıkmayın, su tüketimini arttırmak zayıflama sürecinin önemli bir parçasıdır.

Ayrıca her yemekten önce bir bardak su içmek doluluk hissi vererek sizi daha az yemeye yönlendirir.

Göbek Eritmek İçin Diyet başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 182 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Göbek Eritmek İçin Diyet

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Göbek Eritmek İçin Diyet Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.