reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Evde Diyet

Zayıflama Evde Diyet konusunu yazdır Evde Diyet konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-08-2011 tarihinde saat 17:06:23 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 13 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ev kadınlarının daha kilolu olduklarını düşünen uzmanlar ev kadınlarının ev ortamında daha kolay bir şekilde diyet programları ve diyet listesi uygulamalarında bulunabileceklerini ve önerilerini sıralıyorlar. Ev kadınlarının kilo almasındaki en büyük etken hareketsizlik ancak hareketsizlik ile birlikte hamur işleri ve televizyon, bilgisayarın etkiside azımsanmayacak derecededir. Ev kadınlarının diyet yaparak beslenme sorunlarına yardımcı olmanın yanında küçük öneriler kilo vermelerini dahada kolaylaştıracak bir kaç ipucu: Salatalar konusunda dikkatli olunmalı içerisine eklenen soslar özelliklede yağların miktarına dikkat edilmeli.

Etli yemekler konusunda ısrarla yağ ekleyerek yemeğe lezzet katmak kilo sorunlarına neden olacaktır. Et suyunda biriken yağları almak yemeği daha az yağlı hale getirecek ve diyet düşmanı olmasını engelleyecektir.

Diyet Beslenme Nasıl Olmalı


Patates kızartmaları
nnın yağ deposu haline getirilmesi ayrı bir tehlike, yağsız kızartma imkanı sağlayabilen veya daha düşük yağla kızartan mutfak ürünlerini tercih etmek sağlığımız için atağımız iyi bir adım olacaktır. Yemek yeme aşamasına gelindiğinde yemeğin çiğneme süresinin uzatılması daha az yemek yemeye yardımcı olacaktır. Ev içerisinde uygulanacak egzersizler ihmal edilmeden yapılmalı. Özellikle alkol kullanılmamalı kola ve benzeri içecekler yerine doğal olarak hazırlayacağınız meyve sularını tüketmek daha sağlklı olacaktır.

Tatlı türlerini sütlü ve meyveli tatlıları kullanarak değerlendirmek şeker ve hamurlu tatlıların olumsuz etkilerinden kurtulmamızı sağlayacaktır. Yemeğe ayrılan zaman özel olmalıdır televizyon ve internet karşısında yemek yenmemeli.

Evde Diyet başlıklı bu makale 16-08-2011 tarihinden itibaren 13 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Evde Diyet

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Evde Diyet Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.