reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ender Saraç Formula 7

Zayıflama Ender Saraç Formula 7 konusunu yazdır Ender Saraç Formula 7 konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 15-07-2011 tarihinde saat 14:14:56 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 801 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ünlü diyetisyen Ender Saraç, obezite konusunda bir ilke imza attı.

Türkiye’nin beslenme ve antiaging konusundaki en ünlü isimlerinden biri olan Dr. Ender Saraç, zayıflama haplarının sağlık açısından riskli olup olmadığı ve kendisinin geliştirdiği Formula 7′yle ilgili Takvim’in sorularını cevapladı.

* Formula 7′de neler var?

Gıda takviyesinin içerisinde bulunan yeşil çay ve zencefil birbirinden faydalı antioksidanlar. Bazılarını aktarlarda bile kolayca bulabileceğiniz bitkilerle formüle edilmiş bu takviye, sadece eczanelerde satılıyor. Bunun herhangi bir yan etkisi olsaydı ABD’deki uzmanların 1.5 yıl boyunca yaptığı çalışmalarda ortaya çıkardı. Ayrıca FDA onayı da aldı.

* Önce doktor kontrolünden geçilmesi gerekiyor mu?

Hiç birşey tek başına bir mucize değildir. Esas tehlike obezitenin kendisidir. Bununla savaşmak için ek yardımlara ihtiyaç var. Bu preparat bir gece aldığınızda bütün iştahınızı kesen bütün göbek ve bel yağlarını incelten bir mucize değil. Zaten öyle olması için ciddi yan etkisinin olması lazım.

* Yan etkisi var mı?

6 bin kişi sıfır yan etkiyle kullandı. Birkaç kişi “Gaz yaptı” dedi o kadar. İlacın pazarlamacısı değilim, Amerikan Douglas firmasına danışmanlık yaptım ve bir formül geliştirdim.

* Formula 7 ile ilgili nasıl bir kür uyguluyorsunuz?

“Sabah-akşam yemeklerden 2- 3 dakika önce üzerine sıcak suyla için. Beraberinde bol sıcak su, bitki çayı için. Akşam çok geç yemeyin, adım atın” diyoruz. “Açlık diyetleri yapın, 2 saat spor yapın” demiyoruz.

‘İki güzel aklın bileşimi!’

Douglas Laboratuarları Türkiye CEO’su Nuri Taksır, Türkiye’de 6 aydır satılan Formula 7 için şunları söyledi: ABD’de Douglas’ın 2000′in üzerinde formülasyonu var. 51 ürünü de Türkiye’de satılıyor. Formula 7, iki güzel aklın bir araya gelmesinden doğdu. Özelliği şudur; ilk kez ABD dışındaki bir topluluğun formülü Douglas Laboratuarları tarafından üretilmeye layık bulundu. 1.5 yıl çalıştık. FDA tarafından da onaylandı. Ender Saraç, sadece doktor kimliğiyle bu projenin içerisinde.

Ender Saraç Formula 7 hakkında yeni yazımıza  Ender Saraç – Formula 7 hakkında konusundan ulaşabilir, yeni bilgileri öğrenebilir, fiyatı ve benzeri konularda yeni bil sahibi olabilirsiniz.

Ender Saraç Formula 7 başlıklı bu makale 15-07-2011 tarihinden itibaren 801 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ender Saraç Formula 7

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ender Saraç Formula 7 Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.