reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Elma Sirkesi Diyeti

Zayıflama Elma Sirkesi Diyeti konusunu yazdır Elma Sirkesi Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 14:35:24 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 187 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Elma Sirkesi ile Diyet


Birçok sağlık sorununa iyi gelen elma sirkesi aynı zamanda sizi zayıflatan harika bir gıdadır. Ünlüler arasında da yaygın olarak kullanılan elma sirkesi özellikle vücuta biriken yağlara karşı çok etkili.

Salatanıza ekleyeceğiniz elma sirkesi metabolizmanızı hızlandırırak daha fazla yağ yakmanızı sağlar.

İştahınızı bastırın


Elma sirkesi
vücutta biriken yağlardan kurtulmak için mükemmel bir araçtır. İştah bastırma özelliği olan elma sirkesi, zamansız gelen yeme isteğini zamanla kaybetmenizi sağlar ve ikinciği tabağı yemenizi engeller.

Metabolizma


Elma sirkesinin en önemli özelliklerinden biri de metabolizmayı hızlandırmasıdır. Vitamin, mineral ve potasyum açısından zengin olan elma sirkesi ile metabolizma hızınız artar. Hızlanan metabolizma demek daha fazla yap yakmak demektir.

Gün içinde çok seyrek aralıklarla yemek yiyorsanız muhtemelen metabolizmanız çok yavaştır. Yavaş metabolizma daha seyrek çalışan, yani daha seyrek yağ yakan metabolizmadır. Metabolizmanız çok yavaşsa zayıflamanız oldukça zorlaşır.

Elma sirkesi kan şekeri seviyesini dengeler. Böylece insülin seviyenizde anı çıkışlar olmaz ve zamansız acıkmazsınız. Vücudunuzdaki ani insülin dalgalanmaları vücudunuza “yağ depola” sinyali gönderir. Bu yüzden elma sirkesi her diyet ile birlikte tüketmeniz gereken mükemmel bir diyet desteğidir.

Şişkinlik


Özellikle kadınlarda şişkinlik ve vücutta fazla su toplanması istenmeyen görüntülere yol açabiliyor. Elma sirkesi güçlü bir idrar sökücüdür ve vücutta biriken fazla suyu kısa sürede atarak şişkinlikten kurtulmanıza yardımcı olur.

Nasıl?


Elma sirkesini yemekten önce bir içeceğe karıştırarak veya yemeğinize ekleyerek tüketebilirsiniz.

Yemekten önce 2-3 çay kaşığı elma sirkesini büyük bir bardak suya veya en sevdiğiniz meşrubata karıştırarak içebilirsiniz. Lezzet konusunda kaygılarınız varsa size domates suyunu öneriyoruz.


Elma Sirkesi Diyeti başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 187 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Elma Sirkesi Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Elma Sirkesi Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.