reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Elma Rejimi

Zayıflama Elma Rejimi konusunu yazdır Elma Rejimi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-07-2011 tarihinde saat 14:47:14 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 192 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Elmanın insanları gençleştirip güzelleştirdiği ap açık ortadadır. Elmanın diğer bir faydası ise hastalıklara karşı insanları korumasıdır. Bu nedenle ister rejim yapan bir insan olun isterseniz normal yaşayan bir insan olun mutlaka elma tüketmelisiniz. Elmanın güzelleştirdiği söylenmektedir.

Fakat elmanın cilde nasıl ve ne şekilde bir etki gösterdiği bilinmemektedir. Elmanın suyunu yüzünüze masaj yapın. Hr gün bu yapacağınız masajı bir ya da iki ay sonra sonucunu alacaksınız. Dünyaca ünlü uzmanların açıklamalarına göre her gün en az üç elma tüketilmelidir.

Günlük üç elma tükettiğinizde bunun faydasını yıllar sonra görebileceksiniz. Elmanın zayıflamaya etkisi ise şu şekildedir. Elma lif bakımından çok zengindir.

Elmanın ayrı olarak yağ yakıcı özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle vücudun belirli bölgelerinde toplanmış olan yağlar elmanın yağ yakıcı özelliği ile parçalanır.

Ülkemizdeki uzmanların tavsiyesine göre elma diyeti önce bir adet tüketilmelidir. Elmayı dilediğiniz takdirde rendeleyerekte yiyebilirsiniz. Çünkü bu özelliklerini kaybetmesine neden olur. Ayrıca elmayı tüketmekte geç kalmış olabilirsiniz. Fakat yaşlıda olsanız gençte olsanız elma tüketmelisiniz. Yapmanız gereken evinize yiyecek alırken elmada tüketmektir.


Elma Rejimi başlıklı bu makale 13-07-2011 tarihinden itibaren 192 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Elma Rejimi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Elma Rejimi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.