reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Düşük Karbonhidrat Diyeti

Zayıflama Düşük Karbonhidrat Diyeti konusunu yazdır Düşük Karbonhidrat Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 17-08-2011 tarihinde saat 14:07:50 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 28 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Düşük Karbonhidrat Yüksek Protein Diyetinin ana temeli karbonhidratların makarna, şeker ve beyaz ekmek gibi besinlerin faydası olmayan kaloriler sağladığını savunuyor. Bu diyet programında tüketilen kalorinin yaklaşık olarak %50′sini hindi, tavuk, balık ve kırmızı etten alınıyor. Bunların yanında çok miktarda protein ve az miktarda tahıllı yiyecekler tüketmek suretiyle kısa bir zamanda kilo verme yi amaçlıyor.

Düşük Karbonhidrat Yüksek Protein Diyetinin iyi tarafı yüksek protein tüketimine bağlı diyet programları ile uzun süreli tokluk hissedersiniz. Bundan dolayı az yemek yiyeceğinizden kilo verirsiniz. Ayrıca vücut protenleri daha zor işlediği için sıkça açlık hissetmez ve açlık krizine girmezsiniz.
Düşük Karbonhidrat Yüksek Protein Diyetinin kötü tarafı kısa sürede kilo vermek vücut için zararlı olabilir. Çünkü uzun süre karbohidratlardan uzak kalarak vücudunuzu ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya bırakabilirsiniz. Bunlar; böbrek taşı, kemik erimesi ve yüksek kolesterol rahatsızlıklar olabilir.


Düşük Karbonhidrat Diyeti başlıklı bu makale 17-08-2011 tarihinden itibaren 28 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Düşük Karbonhidrat Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Düşük Karbonhidrat Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.