reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Dukan Diyeti

Zayıflama Dukan Diyeti konusunu yazdır Dukan Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 08-07-2011 tarihinde saat 17:38:54 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1083 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Diyet yapanların ilgilerini bir anda üzerine çeken dr pierre dukan hazırladığı menülerle ünlüleri zayıflatmaya devam ediyor. Dukan diyeti yapanlar, sadece ünlülerle sınırlı değil ancak onların yaşamları daha ön planda olduğundan bizler yazımızda birkaç ünlünün kilo verme konusunu inceleyeceğiz. Dukan diyeti yapanlar arasında ünlü yıldız Jennifer Lopez prenses kate yer olıyor özellikle bu iki ünlü dukan diyeti yapanlar arasında diyet listesinin daha ön plana çıkmasında etkileri oldukça yüksek, Protein yoğunluğu içerdiğinden ana sınıflandırmada protein  diyetleri arasında yer alır. Bu yüzden diyet listesinin genel aşamalırından anlaşılan diyetin ilk ve belirgin hedefinin yoğunlaşmış yağ hücrelerinin yakılması ön plandadır. Dukan diyeti yapanlar diğer beslenme planlarında olduğu gibi öncelikle yapmaları gereken düzensiz bir hal alan beslenme alışkanlıklarını daha düzenli ve kilo almalarını engelleyecek hale getirmektir.

Dukan diyeti yapanlar özellikle ilk aşamada et ve süt ürünlerini yağsız olmak şartıyla bolca tüketebiliyorlar bu şekildeki beslenme planı itibarıyla dukan diyeti yaptım ancak zayıflayamadım diyenlere pek rastlanmıyor. Dukan diyeti yapanların yorumları oldukça olumlu ve bu diyet listesi konusunda oldukça karamsar olanlara diyet konusunda aldukça yönlendirici olarak hitap edebiliyor. Dukan diyeti yapanlar kaç kilo verdi sorusuna istedikleri kadar kilo verdiler cevabı fazla abartı olmayacaktır.

Dukan diyeti
yapan her kişi hazırlanan diyet listesindeki protein ağırlıklı olan menüleri gördüğünde karamsarlığa kapılacaktır tam bu esnada, dukan diyeti yapanlar yorumları işe olumlu etki yapıyor ve kilo sorunu olanları dahada ratlatıyor. Dukan diyeti yapan varmı veya kaç kişi bu listeyi uyguladı bilinmez düşüncesinde olanları makalemiz aracılığıyla doğru bir şekilde bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.

Dukan diyeti yapıyorum o halde kesinlikle zayıfların düşüncesi hazırlanan programı düzenli ve kontrollü bir şekilde uygulayanlar için doğru ancak hazırlanan listeye sadık kalmadan düzensiz beslenme alışkanlığın etkisinden kurtulamayanlar için değil. Dukan diyeti yapan ünlüler ve diyetlerinin aşamalarını listeler halinde ilerleyen bölümde sizlere sunacağız. Dukan diyeti yapanlar form tutabileceklerine inanarak diyet ve beslenme uzmanınca kendilerine özel hazırlanan beslenme proğramlarını düzenli olarak hazırlamalılar.


Dukan Diyeti başlıklı bu makale 08-07-2011 tarihinden itibaren 1083 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Dukan Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Dukan Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.