reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Dolunay Diyeti Ahmet Maranki

Zayıflama Dolunay Diyeti Ahmet Maranki konusunu yazdır Dolunay Diyeti Ahmet Maranki konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 21-04-2010 tarihinde saat 19:10:00 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6518 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bilindiği üzere meyvelerden en iyi şekilde faydalanmak için mevsiminde tüketmek önem arzediyor. Uzmanlar bu konuyu her fırsatta sile getirmektedirler.

Ahmet Maranki
’nin yorumuna göre şayet vücuttaki hastalıklardan kurtulmak istiyorsanız önce toksinlerden kurtulmanız ve kanınızı temizlemeniz grekiyor. İşta tam da bu noktada kiraz devreye giriyor. Zira toksinlerden arınmanın en iyi yollarundan biri de Haziran ve Temmuz aylarında yapılabilecek olan kiraz diyetidir. Bilhassa ayın çekim kuvvetinin kuvvetli olduğu 6-7-8 (aydınlık dolunay) ve 20-21-22 (karanlık dolunay) Temmuz tarihlerinde bu diyetin uygulanması tavsiye edilmektedir. .

Ahmet Maranki Kiraz Diyetinin Ayrıntıları:

Kiloso 60-70 arası olanlar 500-100 gram arası; kiloso 70+ olanlar ise sabah öğle ve akşam öğünlerinde 1000 gr kiraz tüketebilirler. Bu diyete üç gün devam edilecektir. Her öğünde en az 3 fincan yeşil çay veya diğer bitki çayları ile PH seviyesi yüksek alkali sular bol bol tüketilmelidir. Bitki çaylarının içine tatlandırıcı olarak çiçek balı dışında birşey kullanılmayacaktır.

Çok tatlı ve iri olan Napolyon türü kirazlar yerine, küçük ve sarımtırak, daha doğal olan kiraz türlerini tercih etmekte fayda var. Kiraz Diyetinin daha etkili olması için, detoksa başlamadan önceki üç gün aşağıdaki gıdaları tüketmemeye özen göstermelisiniz:

Kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek.

Şayet bu diyeti tekrar uygulayacaksanız iki detoks arasında da bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz.

Dolunay Diyeti Ahmet Maranki başlıklı bu makale 21-04-2010 tarihinden itibaren 6518 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Dolunay Diyeti Ahmet Maranki

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Dolunay Diyeti Ahmet Maranki Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.