reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Diyet Yaparken Kabızlık

Zayıflama Diyet Yaparken Kabızlık konusunu yazdır Diyet Yaparken Kabızlık konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 27-08-2011 tarihinde saat 16:09:42 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 32 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Diyetin ilerleyen günlerinde en çok can sıkan konulardan biridir bağırsak tembelliği. Aşırı inatçı ve doğal önlemlere yanıt vermeyen kabızlık sorunu mutlaka bir hekime hatta tercihen bir gastroenterologa başvurmayı gerektirir.

Bir türlü çözümlenemeyen bağırsak tembelliği kronikleştiyse bazen de altından kanser, tiroid hastalıkları, tıkanıklıklar çıkabiliyor. Bazılarında da bu sorun psikolojik nedenlere dayanıyor. Buradaki öneriler basit kabızlık sorunu olan ve diyet yapanlar içindir. Ciddi-inatçı kabızlıkta ise hekime başvurun.

Dikkat! Merkür astrolojik olarak bugün geri hareketine başlıyor ve 31 Mayıs’a kadar geri gidişine devam edecek, ikizler burcunda başlayıp 14 Mayıs’tan itibaren Boğa burcunda geri gideceği için, iştah patlaması, tatlı krizleri, içe dönme, harekette azalma, spora başlamayı erteleme görülebilir. Bu durum sağlıklı zayıflamanıza enge oluşturabilecek enerji değişiklikleri yaşatabilir. Kendinizi motive etmeye çalışın. Özellikle ağır yağlı, şekerli gıdalardan uzak durun.


Diyet Yaparken Kabızlık başlıklı bu makale 27-08-2011 tarihinden itibaren 32 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Diyet Yaparken Kabızlık

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Diyet Yaparken Kabızlık Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.