reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Suyun Önemi

Zayıflama Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Suyun Önemi konusunu yazdır Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Suyun Önemi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 27-11-2009 tarihinde saat 23:48:02 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3440 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Su, yetişkinlerde vücudun toplamda yüzde 55-60′ını oluşturur. Hayati sıvı denilen kanın yüzde 90′ ı, kasların yüzde 75′ i, kemiklerin yüzde 25′ i ve hatta yağların enerji için depolandığı dokunun dahi yüzde10 ila 30′ u sudan oluşmaktadır. Bu nedenle vücudun ihtiyacı olan besin ve besin öğelerini alırken, yeterli miktarda suyun da alınması gerekir. Kilo verme esnasında metabolik artıkların uzaklaştırılması için, kilo alma esnasında da hücre yapımı için yeterli miktarda su alınması şarttır.

Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Suyun Önemi başlıklı bu makale 27-11-2009 tarihinden itibaren 3440 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Suyun Önemi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Suyun Önemi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.