reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bitkisel Diyet

Zayıflama Bitkisel Diyet konusunu yazdır Bitkisel Diyet konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 19:57:07 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 208 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Şifalı baharatlarda kürlerde yerlerini alıyor.

Bitkisel tedavi ile bitkisel diyet ve bitkisel zayıflama birçok bilinmeyen son derece faydalı bilinmeyen şifalı bitkilerin karışımından oluşan kürler.Bu şifalı kürler kilo vermenizi sağlar, faydalı şifalı bitkilerin kürlerde olması nedeniyle hrehangi bir sağlık sorunuda oluşturmaz

Son günlerde sürekli bitkisel tedavi, bitkisel diyet ve bitkisel zayıflamadan bahsediliyor. Gerçekten bu mümkün mü?

Birçok kişi ekranlarda sürekli bitkilerden bahsediyor, daha önce keşfedilmemiş, hatta adını bile duymadığımız bitkiler. Bitkisel diyet ve zayıflama kürü tarifleri veriyorlar. Hepimiz fazla kilolardan kurtulmaya çalışıyoruz, ama başarılı olamıyoruz diyorsanız, mutlaka bitkisel kürleri deneyiniz.

Hangi kür ne kadar kilo verdirir?


Ekranlarda birçok kürden bahsediliyor. Bu konuda uzman kişilerin açıklamalarına kulak verin. Mesela lahana kürü, mısır püskülü, kiraz sapı ve sayamadığımız birçok kür tarifleri vardır. Sizin yapacağınız en doğru kür bünyenize göre seçeceğiniz kür olmalı. Bitkisel diyet ve zayıflama kürü ile kilo veren çok insanla karşılaşmışsınızdır. Bitki çayları da bu konuda size yardımcı olacaktır.

Ne kadar süre kullanmalısınız?


Bilinçli kullandığınız zaman kısa sürede etkisini görebilirsiniz. Kürlerin hazırlanmasına da dikkat etmelisiniz. Size verilen kürü doğru hazırlayarak ve doğru tüketerek başarılı olursunuz. Yarım bırakıp üç gün sonra başka bir kür denemek veya faydalı olmadığını düşünmek yanlış olur. Bayanlar üç günde incecik olmayı bekliyorlar, bu yüzden hemen pes ediyorlar.

Aslında bitkisel diyet ve zayıflama kürü hayatımız boyunca belli aralıklarla uygulamamız gereken bir kür olmalı. Bitkisel çayları sürekli tüketerek hem verdiğimiz kilolardan kurtulur, hem de geri almamış oluruz. Aslında sadece kilo vermek veya zayıflamak olarak baktığımız bu diyetler sağlıklı kalmamıza ve korumamıza en büyük yardımcıdır. Günümüz şartlarında hepimiz stresli, yorgun, asabi insanlar olmaya başladık. Bitkisel diyetler, çaylar bizi bu gibi sorunlardan da kurtararak daha sakin ve huzurlu olmamızı sağlamaktadır. İnsanlar her türlü sağlık sorunu için doktora gitseler de ilaçların yanı sıra bitkilerle tedavi yöntemine başvurarak iyi sonuçlar elde etmişlerdir. Bitkisel diyet ve zayıflama kürü uygulamaların da başarı oranı oldukça yüksektir. İnsanların bu konuya büyük ilgi duyduğu bir gerçektir.

Her diyetin uygulanması doğrumudur?


Tabiî ki hayır. Her insanın bünyesi farklıdır. Şeker hastası bir insanın uygulayacağı diyet ve kür farklı, kalp hastası bir insanın uygulayacağı farklıdır. Verilen tariflerde bunların açıklaması zaten yapılmaktadır. Bu kürü şeker hastaları uygulaması veya kalp hastaları uygulamasın diye belirtilmektedir. Ancak şu bir gerçektir. Bitkisel diyet ve zayıflama kürü ile iyi bir sonuç elde edeceksiniz.Bitkisel Diyet başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 208 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bitkisel Diyet

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Bitkisel Diyet Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.