reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bir Türlü Zayıflayamıyorum

Zayıflama Bir Türlü Zayıflayamıyorum konusunu yazdır Bir Türlü Zayıflayamıyorum konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 15-05-2010 tarihinde saat 20:09:27 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2707 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Neden çoğu diyet başarısızlıkla sonuçlanıyor? Bir Türlü Zayıflayamıyorum!
 
Çoğu insan doğrusal bir zihin yapısına sahiptir. Şöyle düşünürler; eğer biraz iyiyse, daha fazla daha iyidir. Ama sağlıklı beden, genellikle doğrusal değildir. Günde 100 kalori daha az alırsanız, her ay yarım kilo verirsiniz ve bir etki görmezsiniz. Ama günde 100 kalori daha az alırsanız (daha fazlası daha iyi değil mi?) muhtemelen yoyo diyetine girersiniz ve verdiğiniz kiloları geri alırsınız. Bunun nedeni, açlığın metabolizmayı yavaşlatmasıdır.

Aynı zamanda karbonhidrat metabolizmanız da yavaşlar. Dolayısıyla, sonunda elinize bir şeker çubuğu geçirdiğinizde, aldığınız kalori çabucak yağa dönüşür.


Bir Türlü Zayıflayamıyorum başlıklı bu makale 15-05-2010 tarihinden itibaren 2707 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bir Türlü Zayıflayamıyorum

Sayfayı Paylaş:

Bir Türlü Zayıflayamıyorum için yapılmış yorumlar.
zayıflayamamam
Yazan: özge özcan - Gaziantep
Puan:zayıflayamamam

"ben 10 yaşında 1.50 ye yakın boyu olan 40-46 kilo arasında değişen bir kızım kilomdan rahatsızım tabi boyumdan da kaynaklanıyor ama kilomdan 15-16 giyiyiorum boyum çocuk reyonuna uyuyor ama kilomdan dolayı genç kız reyonuna gitmek zorunda kalıyorum lütfen bana e-mail yoluyla bir tavsiyede bulunulsun ne yaparsam yapayım 1 gram veremiyorum günde 1 saat spor aleti yapıyorum yemek yediğim 1 lokma hamur işini severim onu da bıraktım olmuyor burada iyi kalpli biri lütfen bana çözüm bulun:(:(:("
  
Bu yorum 03-05-2011 21:00:07 tarihinde yazılmıştır...

Bir Türlü Zayıflayamıyorum Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.