reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Balık Salatası Tarifi

Zayıflama Balık Salatası Tarifi konusunu yazdır Balık Salatası Tarifi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 17-08-2011 tarihinde saat 17:11:03 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 39 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Diyet yapanların favori besinleri arasında beyaz et ürünleri yer alır. Özellikle beyaz et balık ve tavuk yağdan uzakken bile oldukça lezzetli olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Diyet programlarında en önemli konulardan birisi olan dengeli beslenmenin sağlanması için protein ve karbonhidrat oranlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle içerdikleri vitaminler nedeniyle yeşilliklerin tüketilmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Diyet yapmak sağlıklı bir hayat için vardır ki diyet yaparken yetersiz beslenme nedeniyle sağlık sorunlarına yol açtıktan sonra hiçbir anlamı olmayacaktır. Diyet uzmanları uygulanan o diyetin faydalı olamayacağını belirtiyorlar.

Diyet Balık Salatası


Diyet yemekleri
konusunda insanlar genellikle tedirgin olmaktadır. Çünkü kendilerine göre yapacakları diyet yemekleri aile bireylerinin hoşuna gitmeyebilir ve bu nedenle diyetleri konusunda şikâyetçi olabilirler. Balık salatası böyle durumlar için son derece ideal bir seçim olacaktır. Bol ve taze yeşillikle mevsim salata gibi hazırlandıktan sonra, salataya istediğiniz (fazla yağlı olmayanlardan olursa iyi olur) herhangi bir balığın buğulama gibi yağsız pişirilmiş bir halini ekliyorsunuz.

Son derece basit olan bu yemekle hem balığın faydalarından ve yeşilliklerden mahrum kalmıyor, hem de diyet programınızı sürdürebiliyorsunuz. Ayrıca aile bireylerinizin midelerinin de rahat bir yemek ile biraz dinlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Balık Salatası Tarifi başlıklı bu makale 17-08-2011 tarihinden itibaren 39 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Balık Salatası Tarifi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Balık Salatası Tarifi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.