reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


4 Günde 4 Kilo Diyeti

Zayıflama 4 Günde 4 Kilo Diyeti konusunu yazdır 4 Günde 4 Kilo Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-07-2011 tarihinde saat 18:58:24 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 462 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


4 gün içinde 4 kilo vermek istemez misiniz? Gerçektende inanılmaz gibi değil mi? ve tabiki de harika bir diyet tecrübesinide kazanıp veya kazancakmışsınız gibi görünüyor değil mi? Hatta aslında böyle bir şeyleri de duyduğunuzda bir zayıflama vede diyet uzmanının kardeşi olarak kulaklarıma hiç ama hiç inanamadım

Yaptığım bazı araştırmaların sonrasında ve bu fikirlerim neticesinde 4 günde 4 kilo vermek için diyetin sadece bazı insanlarda işe yaradığını ve de ancak büyük kesimde ise böyle bir diyet çabasınında o kadar da fazla bir etkisi olmadığını anladım sonunda..

Söz konusu olan okurum belkide 4 günde 4 kilo vererekte bir inanılmazı başarmış olabilir diye değil mi? Ancak; bu durumun diğer insanlarda da aynı tecrübelerinde aynı zayıflamalar ve incelmeler sonucunu da yaratacağı anlamına da gelmemektedir değilmi… Bir insan için ideal olan uygulama; bir diyet planı ve bununla beraber diğer bazı kişiler için hiç te uygun gelmeyebilir unutmayın..


4 Günde 4 Kilo Diyeti başlıklı bu makale 16-07-2011 tarihinden itibaren 462 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: 4 Günde 4 Kilo Diyeti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


4 Günde 4 Kilo Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.