reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


38 Kilo Veren Ünlü

Zayıflama 38 Kilo Veren Ünlü konusunu yazdır 38 Kilo Veren Ünlü konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-07-2011 tarihinde saat 20:37:37 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 315 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Yeşim Ceren Bozoğlu 1 yılda nasıl sağlıklı bir biçimde 38 kilo verdiğini anlattı.Sağlıklı kilo verdiğini söyleyen Bozoğlu 1 yılda 38 kilo verdiren diyet ile zayıfladı.1 yılda 38 kilo veren ünlü, 38 kilo nasıl verdiğine dair bilgiler sundu.

Öncelikle kilo vermeye başlamadan önce bütün tahlillerin yapılması gerekiyor diyen sanatçı diyet kelimesini kafanızdan çıkartın dedi çünkü bu kelime insanı olumsuz etkiliyor. Ben sağlıklı besleniyorum demek daha doğrudur.

Sabah ilk önce dişlerimi fırçalamayla başladım çünkü bakteriler gidiyor. Su içtiğini ve kuru kayısı veya kuru erik yiyiyormuş. Sıkı bir kahvaltı şart olduğunu söyleyen ve sağlıklı bir zayıflama sporsuz olmaz dedi. Aç kalarak asla zayıflayamaz.

Öğlenleri ise yoğurt bol salata(yağsız) ve sebze yemeği. Kepek ekmeğinin tok tuttuğunu söyleyen sanatçı günde 5 dilim kepek ekmeği yediğinide söyledi.

Öğün aralarında meyve veya kuru kayısı yediğini ve hiç bir şekilde aç kalmadığını belirtti. Sağlıklı beslendim, spor yaptım ve günde 4 litre su içtim dedi.

Yeşim Ceren sağlıklı kilo vermenin sırrı


Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu
, katıldığı davette zayıflama sırını açıkladı.

Galaların vazgeçilmez ismi Yeşim Ceren Bozoğlu, önceki gece katıldığı bir davette nasıl kilo verdiğini açıkladı. Ozon tedavisi ile değil, diye ve sporla  kilo verdiğini söyleyen Bozoğlu, “Ekranda güzel görünmek için biraz daha zayıflayacağım” diye konuştu.

Yeşim Bozoğlu, 1,5 yıl önce 2 kez tatlı için hipnoz tedavisi aldığını,  36 kilo vermiştir ve vermeye devam edeceğinin altını çizdi.


Bu yazı İnternetdeki haber sitelerinden toplanan içerikler ile oluşturulmuştur, bu nedenle doğruluğu konusunda herhangi bir kesinlik bulunmamaktadır, bu nedenle bu diyeti uygulamanızı tavsiye etmemekteyiz.38 Kilo Veren Ünlü başlıklı bu makale 13-07-2011 tarihinden itibaren 315 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: 38 Kilo Veren Ünlü

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


38 Kilo Veren Ünlü Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.