reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap

Zayıflama Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap konusunu yazdır Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Vittesse   
Bu makale 22-12-2009 tarihinde saat 23:24:10 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 4458 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap, Bitkisel Cinsel Güç Arttırıcı-Prostad Tedavisinde Destekleyici

Vitesse; yapısında birbiriyle uyumlu birçok bitki özü içeren ve özellikle erkeklerde gözlemlenen enerji eksikliğinde mükemmel sonuçlar veren doğal bir üründür. Yan etkisi olmadığı gibi tam tersine kolestrol seviyesini düşürücü merkezi sinir sistemini uyarıcı ve yorgunluğu giderici özelliği de bulunmaktadır. Ancak Vitesse sahip olduğu haklı ünü veren cinsel gücü kuvvetlendirici etkisindedir.

Vitessenin içindeki ürünlerden Ginsengin uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonunu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediğide düşünülmektedir.
 

Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap İçeriği

 
Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır.

M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının kaliteli yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir.

Vitessenin içindeki maddelerden Epimedium, çok güçlü cinsel ve uyarcı bir bitkidir. Birincil kullanım şekli erkekler için afrodizyak olarak kullanımıdır. Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçledirmektir. Özellkle Çin, Kore ve Japonyada bu bitki ile ilgili geniş kapsamlı olarak yapılan hem laboratuar hemde klinik çalışmalarda; kesin ve açık bir şekilde insanlara cinsel aktivitenin arttığı gözlenmiştir.

Bu birki aynı zamanda, tüm beden boyunca duyusal sinirleri, özellikle genital bölgeyi uyarmakta ve sperm üretimini arttırmaktadır.

Vitesse sadece cinsel problemleri olan erkeklerin değil performansını ertırmak isteyen ve enerji düşüklüğünden şikayet eden tüm erkeklerin yaş farkı gözetmeksizin kullanabilecekleri bir üründür. Ereksiyon süresinin uzatılmasında etkilidir. Kadınlarda ve cinsel soğukluk vakalarında libidonun artırılmasında yardımcıdır.
 

Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap Etkileri

 
Cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce 1 kapsül alınması durumunda etkisi çok yavaş azalarak 2-6 güne kadar sürebilir. Alkollü içeceklerle alınmaması gerekmektedir.
 

Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap KullanımıUyarı: Doktorunuz tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde, cinsel aktivite öncesi aç karnına alınız. Alkol ile birlikte alındığında etkisi azalacağı için alkolle almayınız.

Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap başlıklı bu makale 22-12-2009 tarihinden itibaren 4458 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Vittesse Cinsel İstek Artırıcı Hap Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.