reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sperm Miktarını Artıran ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Zayıflama Sperm Miktarını Artıran ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler konusunu yazdır Sperm Miktarını Artıran ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 13-06-2010 tarihinde saat 19:03:54 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 9148 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Yapılan çalışmalara göre; içerdiği E vitamini  sayesinde sperm miktarını ve cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırarak seks dürtüsünü artıran çilek günde 2 kase yenildiğinde 1 hafta içinde afrodizyak etkisini gösteriyor. Temel yağ asitleri ve antioksidanlarıyla seks hormonlarının üretimini hızlandıran avokado da, haftada 3 kez yenildiğinde etkisini 2 hafta içinde sperm miktarında önemli oranda artış sağlıyor. Ayrıca, muz, çilek, incir, şeftali, armut, hurma, üzüm, elma, greyfurt, karpuz, kivi ve ahududu da çok güçlü afrodizyak etkisi olan meyveler arasında yer alıyor.

Sperm Miktarını Artıran ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler başlıklı bu makale 13-06-2010 tarihinden itibaren 9148 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sperm Miktarını Artıran ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Sperm Miktarını Artıran ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.