reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Cinsel Performans İçin Marankiden Bitkisel Çözümler

Zayıflama Cinsel Performans İçin Marankiden Bitkisel Çözümler konusunu yazdır Cinsel Performans İçin Marankiden Bitkisel Çözümler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Ahmet Maranki   
Bu makale 19-11-2009 tarihinde saat 00:21:14 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7469 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Cinsel performans eksikliği bitkisel tedavisi için Prof. Dr. Ahmet Maranki cinsel performans artırıcı bitki çayları tarifleri ve Sayın Maranki’nin sağlıklı bir cinsel ilişki için önerileri..

Prof. Dr. Ahmet Maranki sağlıklı bir cinsel ilişkinin gençlik çağlarında olduğunu belirtiyor ve kaliteli bir cinsel ilişki için kadınlara ve erkeklere şu tavsiyelerde bulunuyor: Cinsel ilişkiye vücut sıcak ve nemliyken girilmeli, bir önceki cinsel birleşmeden sonra belirli süre geçmesi beklenmeli, kalbin nefsani meşgalelerden arındığı bir zaman seçilmeli, cinsel ilişki için karnın fazla aç veya tok olduğu zamanlar tercih edilmemeli ve cinsel ilişki sevgi ve istekle olmalıdır.

Prof. Dr. Ahmet Maranki tavsiyeli cinsel performans arttırıcı doğal ilaçlar ve cinsel performans artırıcı bitkisel tedavi formülleri şunlardır:

 

Cinsel performans artırıcı formül 1


2 litre suyun içinde 30 gram anason, 10 gram sinameki 20 dakika boyunca kaynatılır ve bu cinsel artırıcı doğal ilaçtan sabah ve akşamları birer bardak içilir.

Cinsel performans eksikliği için doğal çözüm formülü 2


Toz haline getirilen ısırgan tohumundan her gün 8-10 gram kadarı inek sütü ile birlikte içilir.

Cinsel performans artırıcı ilaç formülü 3


1 su bardağı kaynamış suyun içine 4-10 gram maydanoz tohumu ilave edilip 10 dakika demlenmesi beklenir. Bu doğal ilaçtan günde 2-3 bardak hazırlanıp içilir.
 

Cinsel güç artırıcı formül 4


Keten tohumu toz haline getirildikten sonra karabiber ile beraber bala karıştırılır ve macun yapılıp bu macundan yenilir.

Daha İyi cinsel bir yaşam için Formül 5


Taze ceviz, bal ile birlikte tüketilir.

Cinsel performans arttırıcı bitkisel tedavi formülü 6


1 bardak kaynar suda 2 gram papatya 10 dakika demlenir ve bu çaydan sabahları aç karnına 1 bardak, şekerle tatlandırılarak, içilir.

Cinsel performans eksikliği tedavisi için formül 7


1 bardak suyun içine 10 gram parçalanmış keçiboynuzu meyvesi ilave edilip 10 dakika kaynatılır. Hazırlanan bu çaydan her gün 3-5 bardak miktarında yemek aralarında içilir.

Cinsel Performans İçin Marankiden Bitkisel Çözümler başlıklı bu makale 19-11-2009 tarihinden itibaren 7469 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Cinsel Performans İçin Marankiden Bitkisel Çözümler

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Cinsel Performans İçin Marankiden Bitkisel Çözümler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.