reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bull Power Geciktirici Jel

Zayıflama Bull Power Geciktirici Jel konusunu yazdır Bull Power Geciktirici Jel konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-03-2010 tarihinde saat 16:59:35 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3294 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bull Power Geciktirici Jel

Bull Power Geciktirici Jel Bull Power Geciktirici Jel, cinsel ilişkide aldığınız zevki arttırır ve cinsel organınınızda kan dolaşımını arttırır. Bull Power Geciktirici Jel başarılı bir şekilde geç boşalma sağlayan üründür. Bull Power geciktirici jel ile uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Erkeklerin %60'ından fazlası erken boşalma sorunu ile uğraşmaktadır. Tabi bu erkeklerin partnerlerini de unutmayalım! Erken boşalma, partnerler uzun süre keyif almak isterken, cinsel ilişkiyi çok kısa süren tatsız bir tecrübeye çevirir.

Erken boşalma sorununu dert etmeden uzun süreli ve keyifli bir cinsel ilişki yaşamak için Bull Power Geciktirici Jel'i kullanın. Bull Power Geciktirici Jel, boşalmayı ve spermin atılmasını 40-60 dakikaya kadar erteliyor.

Ambalaj: 30 ml

Bull Power Geciktirici Jel'in Etkisi?

Bull Power Geciktirici Jell hassasiyeti artırır ve orgazm için özel bir formülasyonu kullanırken, aynı anda ereksiyon ve geç boşalma için tam kontrol veren doğal bir çözümdür.

Bull Power Geciktirici Jel'in Sonuçları?

Bull Power Geciktirici Jel gerekli alan üzerine uygulandıktan 15-20 dakika sonra etkili olmaya başlayacaktır.

Bull Power Geciktirici Jel'in Sonucu Kalıcı mı?

Hayır, Bull Power Geciktirici Jelin sadece geçici etkileri vardır. Bir uygulama genellikle bir cinsel aktivite sürer. Siz etkinliği tekrarlamak için, yeniden uygulayabilirsiniz..

Kullanımı:

Penis başının etrafına ilişkiden 15 dakika önce uygulayın. Düzenli kullanımı doğru zamanlama ve yeterli miktar ile birey tarafından kurulacaktır.
 

Üretici firma :

Cobeco Pharma Wholesale BV, Rotterdam NL.

Black Stone Geciktirici Sprey , Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğünün 09/06/2009 tarih 040841 sayılı bildirimi ile HOLLANDA dan ithal edilmiştir.
 
 
geciktirici sprey satın al geciktirici krem satın al
 

Bull Power Geciktirici Jel başlıklı bu makale 14-03-2010 tarihinden itibaren 3294 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bull Power Geciktirici Jel

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Bull Power Geciktirici Jel Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.