reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Black Stone Geciktirici Sprey

Zayıflama Black Stone Geciktirici Sprey konusunu yazdır Black Stone Geciktirici Sprey konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-03-2010 tarihinde saat 16:57:22 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3198 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Black Stone Sprey 15 ML: Erkekler için performans arttırıcı, geciktirici etkili sprey, Lidokain ve Benzokain maddelerini içermez.

Yan etkisi yüksek olan bu maddeleri içeren geciktiricilerin satışı birçok ülkede yasaklanmıştır. Genellikle tıpta kullanılan Lidokain ve Benzokain, uyuşturucu etkisi ile uzun süreli kullanımlarda kalıcı hasara yol açabilmektedir. Hücre dokularına zarar vererek cinsel yaşamınızda ciddi sorunlara neden olabilir.

Cobeco Black Stone spreyde cildin üst katmanlarındaki aşırı duyarlılık hissini geçici olarak azaltan nane yağı, kan dolaşımını arttıran yulaf samanı ve yatıştırıcı özelliği olan St John's Wort (Hypericum perforatum) bulunur. Ürünün herhangi bir yan etkisi yoktur.

İhtiyaç duyulan kullanım miktarı, kullanan kişinin hassasiyetine göre değişir. Genel olarak sünnet olmuş erkeklerin daha yüksek uyarılma eşiği bulunur. Bu nedenle kullanım miktarını kendi hassasiyet durumunuza göre ayarlamanız tavsiye edilir.

Cobeco Black Stone, erkeklik organına uygulanmalıdır. Genelde 2-4 sprey ve 1-2 dakikalık bir reaksiyon süresi yeterlidir. Ancak bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Geciktirme etkisi de tamamen kişiye özel bir konudur, bazı kişilerin diğerlerine oranla ürünü daha fazla uygulaması gerekmektedir.

Daha Sağlıklı Bir Cinsel Yaşam İçin Black Stone Sprey

 
Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır, Cinsel organlara kan dolaşımını arttırır. Şimdiye kadar Hollanda ve Avrupa'da kullanılan bu üründen hiç bir şikayet yada yan etki görülmemiştir. Şimdi Türkiye de satılan bu ürünle cinsel hayatınız mükemmel bir hale gelecek. Bu belkide şimdiye kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesidir.
Çünkü: Black Stone erken boşalma şikayetleri bulunan binlerce erkeğe yardımcı oldu. Black Stone sizi bu etkiyi bizzat yaşayarak görmeye davet eder. Artık istediğiniz cinsel süreye ulaşmak için, büyük çabalar ve paralar harcamanıza gerek yok.

Herhangi bir yan etkisi varmı ?


Kesinlikle herhangi bir yan etkisi YOKTUR. Sadece Avrupa da 1 milyon kişinin kullandığı Black Stone Geciktirici Spreyden herhangi bir şikayet alınmamış ve yan etkisi görülmemiştir. Yasal satış izni ile TÜRKİYE'de satılmaktadır.

Cinselliğinizi Doruklarda Yaşayın


Cinsel ilişki sırasında erkeklerde erken boşalmalara Black Stone Geciktirici Sprey sayesinde son verebilirsiniz. Akıl almaz ürün Black Stone, cinsel ilişki sırasında erken boşalmayı önler, çok daha uzun ve mutlu bir cinsel birliktelik sağlar. Black Stone Geciktirici sayesinde karşı cinsi memnun edebilir, hem karşı cinsin hem de sizin mükemmel performans göstermenizi sağlayarak güzel bir cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.

Kullanımı:


Black Stone ilişkiye girmeden 10 dakika önce penise püskürtülür. Kullanımı oldukça basittir.


Üretici firma :

Cobeco Pharma Wholesale BV, Rotterdam NL.

Black Stone Geciktirici Sprey , Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğünün 09/06/2009 tarih 040841 sayılı bildirimi ile HOLLANDA dan ithal edilmiştir.
 
 
geciktirici sprey satın al geciktirici krem satın al
 

Black Stone Geciktirici Sprey başlıklı bu makale 14-03-2010 tarihinden itibaren 3198 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Black Stone Geciktirici Sprey

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Black Stone Geciktirici Sprey Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.