reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Tatlı Yiyecekler

Zayıflama Tatlı Yiyecekler konusunu yazdır Tatlı Yiyecekler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 02-07-2011 tarihinde saat 15:46:38 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 190 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Teknoloji gelişiyor ve bu sayede anti-aging ürünler daha farklı konseptlerle karşımıza çıkıyor.bsayesinde yaşlanma karşıtı ürünler değişik şekillerde sunulmak için hazırlanıyor. İçerisinde yağ, koruyucu madde ve şeker bulunmadan vitamin ve kolajen ile zenginleştirilmiş şekerlerin raflarda yerini almasına kısa bir süre kaldı.

Brezilyalı bir marka bu tür besin maddeleri aracılığıyla hem neşemizi yerine getirmeyi hem de kırışıklıklarımıza veda etmemizi amaçlıyor.

Milliyet’teki habere göre, bu tarz girişimler sayesinde çok yakında kırışıklık giderici dondurmalar, şekerler ya da kurabiyeler marketlerde bizi daha güzel bir hale getirmek için satışa sunulacak gibi görünüyor.

Elbette daha çok fazla araştırma yapılması gerekiyor. Hem kalori miktarı düşük seviyede tutulmalı, hem diyabet gibi şekerle ilgili hastalıklara karşı etkileri belirlenmeli hem de etkilerinin ne yönde olacağı kesin olarak tespit edildikten sonra belki bir gün kırışıklıkları yiyerek çözeceğimiz günler de gelebilir.


Tatlı Yiyecekler başlıklı bu makale 02-07-2011 tarihinden itibaren 190 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Tatlı Yiyecekler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Tatlı Yiyecekler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.