reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir?

Zayıflama Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir? konusunu yazdır Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 23-07-2009 tarihinde saat 00:12:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 38476 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sinefrin: Doğadaki etkili iştah kesici maddelerden biridir. FDA efedrayı yasakladıktan sonra, diyet hapı üreticileri daha güvenli bir alternatif için kolları sıvadılar. Böylece turunç meyvesinden elde edilen bir madde olan sinefrin ortaya çıktı. Acı portakal, ekşi portakal, yeşil portakal ve zhi shi olarak da adlandırılır. Sinefrinin vücuttaki etkisi tıpkı efedra gibidir; sadece yüksek tansiyon ve çarpıntı gibi potansiyel yan etkiler sinefrinde daha az görülür. Klinik araştırmalar sinefrinin aslında iştahı azaltıp metabolizma hızını az da olsa attırabileceğini gösteriyor; özellikle de kafein ya da aksöğüt gibi uyarıcılarla birlikte kullanıldığında. Tabii yüksek tansiyonu ya da kalp problemi olan kimse bu maddeleri doktoruna danışmadan kullanmamalı.

Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir? başlıklı bu makale 23-07-2009 tarihinden itibaren 38476 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir?

Sayfayı Paylaş:

Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir? için yapılmış yorumlar.
zararlı zayıflama hapları
Yazan: incitaç - Zonguldak
Puan:zararlı zayıflama hapları

"benim aklıma takıldıgı için yazıyorum televizyonda doktarım purogramda gördüm zaralı olmuyacagını düşündüm içerigin hepsi veriliyormu pc de ve ikinci sorumda lida kadar zaralımı lidanın içerigi olan madde yoktur umarım saglıgımı nej-kadar etkiler ben birde daha önce kullandım bu zayıflama haplarından ikinci çogumu düşünüyorum acaba yan etkisi nedir teşekkürler "
  
Bu yorum 16-03-2010 00:03:11 tarihinde yazılmıştır...

Sinefrin Nedir? Sinefrin Faydaları Zararları Nelerdir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.