reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Lif Bakımından Zengin Besinler

Zayıflama Lif Bakımından Zengin Besinler konusunu yazdır Lif Bakımından Zengin Besinler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 18:29:49 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 337 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Lif bakımından zengin yiyecekler kilo verdiren yiyecekler : Fasülye, mercimek, yulaf ve bütün meyve ve sebzeler.Evet yanlış duymadınız bütün meyve ve sebzeler lif bakımından oldukça zengindir.
Ayrıca son günlerde taylan kümeli tarafından verilen hızlandırıcı diyet listesini uygulayarak kilo vermeyi kolaylaştırabilisiniz.Doktorum programına konuk olan Taylan Kümeli bu programda verdiği diyet listesi oldukça faydalı ve sağlıklı…

Rejim ve Rejim Listeleri

Rejim ile kısa sürede zayıflamak isteyenler, zayıflatan rejim listesini uygulamak için hemen bu yazımızı okuyabilir.Çabuk zayıflamak isteyenler için uygulanabilecek bu diyet oldukça faydalı.Kahvaltıda greyfurt, ekmek, peynir ve yağsız süt gibi besinlerin bulunduğu rejim listesinin devamını okumak için araştırma yapabilirsiniz.

Elma diyetlerde sık kullanılan meyvelerin başında geliyor

Elma Diyeti ve Elma Rejimi, Elmanın Faydaları

Diyetler arasında en çok ilgi göreni kuşkusuz Elma diyeti.Beden dengesinin sağlanmasında yardımcı, kalsiyum, potasyum ve fosfor bakımından oldukça zengin elma kilo vermeniz için size çok yardımcı olacaktır.Elma tok tutucu özelliğe sahiptir, çalışırken devamlı oturan ve kilolular içi oldukça faydalıdır.Elma diyeti programında Sabah öğle akşam elma yemenin yanısıra diğer besinleride almalısınız.Yabancıların bir sözü vardır.Her gün 1 elma sizi doktordan uzak tutar, elma sindirimize yardımcı olur ve diyet için birebirdir, bu kadar ilgi görmesinin nedeni budur.taylan kümeli, ender saraç, ahmet maranki, ibrahim saraçoğlu gibi internet’de sürekli aranılan kişilerin yazılarını okumanızı öneririz, zira bu uzmanlar hazırladıkları birçok kür, bilgi ve makaleler ile kilo vermeye ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen kişilerin ilk seçeneği oluyor.


Lif Bakımından Zengin Besinler başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 337 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Lif Bakımından Zengin Besinler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Lif Bakımından Zengin Besinler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.