reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


en çok zayıflatan hareketler

Zayıflama en çok zayıflatan hareketler konusunu yazdır en çok zayıflatan hareketler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 12-12-2010 tarihinde saat 02:01:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6175 defa okunmuştur...


Sponsor Bağlantılar:


Alt karın kasları: Zayıflatan Hareketlerin başında Karın egzersizleri gelir ama kolay değildir. Ama özellikle bu iki hareket formunuza çok şey katacak. Yere uzanın, ellerinizle başınızı tutun. Bacaklarınızı yerden 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kaldırın. Bacaklarınız yere değmeden havada birkaç kez 90 derecelik açışı yakalamaya çalışın. Karın kaslarınızı gerin ve kalçalarınızla birlikte bacaklarınızı başınızın hizasında dik tutun. Bu hareketi 25 kez tekrarlayın. Yan karın kasları: Yere uzanın, kollarınızı başınızın altında birleştirin. Sol bacağınızı hafifçe...

devamı...


Sponsor Bağlantılar:

en çok zayıflatan hareketler için yapılmış yorumlar.
tv zayıflama hareketleri
Yazan: rukiye - Adana
Puan:tv zayıflama hareketleri

"bir zamanlar çok fittim.Yerel bi tvde her sabah şu meşhur nivea ile dinamik sabahlar programı yayınlanıyordu sadece 25 dk sürdüğü için hiç zorlanmadan hatta zevkle yapıyordum ve dediğim gibi çok fittim.Ama malesef sonra yayından kaldırıldı ve ben de bırakmak zorunda kaldım .Kendim yapmaya çalıştım ama atmosfer aynı olmayınca olamadı ve şu an 80 kiloya çıktım.Eşim sonraları dvd sini aldı ama aynı tadı vermiyor çünkü gereksiz gevezeliklerle tam 1.5 saatlik bir yayın oluşturmuşlar.Zaten bir müddet sonra cd de bozuldu ve olan oldu.Şimdi mümkünse elinde olan varsa o cd den rica ediyorum nasıl ulaşabilirim? "
  
Bu yorum 12-12-2010 22:19:28 tarihinde yazılmıştır...

spor yaparak kilo verme
Yazan: Gul Aksoy - Ankara
Puan:spor yaparak kilo verme

"Selam ben yazilanlari okudum ama cok hafif haraketler bence kiloya gore haraketler ve ne kadar yapilmasi deyisir mesala ben iki sene oncesine kadar 80 kiloydum ve bundan rahatsizlik duydum nedeni eskiden zayiftim ve cok rahatdim kilo alma sebebim fitnese ara vermem universite sinavlarina hazirlandigim icin sonra her gun ara vermeden 2 saat fitnes yaptim yani 7 ay sonra 60 kiloya indim ve 1 saat yapmaya basladim bu arada form caylarida cok onemli zayiflamanin ilk adimi tesekurlerr...."
  
Bu yorum 18-12-2010 08:42:52 tarihinde yazılmıştır...

en çok zayıflatan hareketler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.