reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Yağ Yakan Besinler İçecekler

Zayıflama Yağ Yakan Besinler İçecekler konusunu yazdır Yağ Yakan Besinler İçecekler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 17-01-2010 tarihinde saat 01:41:44 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 22420 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Fazla kilolarınızdan aç kalarak, rejime girerek kurtulacağınızı düşünmek biraz zor gelse gerek…
 

İşte size zayıflatan, yağ yakan içecekler:


Kilolarınızdan sadece yemek yemeyi keserek değil aynı zamanda yapay tatlandırılmış şekerli içeceklerdende kaçarak kurtulabilirsiniz. İşte göbeğinizi eritmek için içilmesi gerekenler! Göbeğinizin büyümesine yol açan etkenlerin arasında asitli içecekler, yeni yeni tanıştığınız afilli kahve türleri hatta meyve suları var. Günümüzde neredeyse onları içmeden yapamaz hale geldik. O zaman bu içecekler yerine alternatiflerini koymalı ve göbeği eritmeniz için size bir içecek reçetesi veriyoruz.

Yağ Yakmak İçin Daima Su İçin:


İçtiğiniz birçok şeyin yerini H2O almalı. Bol bol su için çünkü kaslarınızın neredeyse %80′i sudan oluşmaktadır. Günde üç 500 ml’lik pet şişe yeterli olacaktır.

Zayıflamak İçin Aşırıya Kaçmadan Diyet içecek İçebilirsiniz:


Diyet içecekler yapay olarak tatlandırıldığı için genelde 5-10 kalori içerirler ki, bu oldukça düşük bir miktardır ve kilo alımını doğrudan tetiklemez. Fakat kalori miktarı az diye sürekli içmeniz de sizi şişirir ve gün içinde içebileceğiniz sağlıklı içeceklerden sizi mahrum bırakır. Üstelik araştırmalar, suni olarak tatlandırılmış içecekleri kullanan kişilerin, daha sonra çok şekerli içecekleri tercih ettiğini gösteriyor.

Yağ yakmak İçin Sık Sık Kahve İçin

 
Çayda olduğu gibi kahvede de birçok yararlı bileşim vardır ve neredeyse hiç kalori içermez. Fakat son zamanlarda çok süslü püslü, havalı kahve türleri çıktı ve kahve içecekleri kalori deposuna dönüştü. Kahve alışkanlığınızdan vazgeçin demiyoruz ama içtiğiniz kahvede nelerin olduğuna dikkat edin.

Zayıflamak İçin Bol Bol Çay İçin


Sudan sonra çay dünyadaki en popüler içecektir. Çünkü çayın içinde kansere ve birçok diğer hastalığa karşı etkili olan antioksidanlar var. Ayrıca kaloride içermiyor.

Diyet Esnasında Meyve suyu İçebilirsiniz

 
Tüm meyve sularının, meyveden üretildiği için sağlıklı olduğu palavrası senelerce bizlere yutturulmaya çalışıldı. Bu yüzden de ne kadar içersek, bir o kadar faydasını göreceğimizi düşündük. Fakat birçok meyve suyunda meyvenin kendisinden gelen şekerin yanı sıra çok fazla miktarda ek şeker ve katkı maddeleri bulunuyor. Üstelik hazır meyve suları bir tarafa, kendi hazırladığımız meyve sularına ekşi olmasınlar diye kattığımız şeker düşünülünce, alınan kalori miktarının sürekli arttığını görebilirsiniz. Bu nedenle meyvenin kendisini yemekte fayda var. Eğer suyunu içecekseniz, belli miktarlarda için ve çok fazla şeker içermeyenleri tercih edin.

Yağ Yakan Besinler İçecekler başlıklı bu makale 17-01-2010 tarihinden itibaren 22420 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Yağ Yakan Besinler İçecekler

Sayfayı Paylaş:

Yağ Yakan Besinler İçecekler için yapılmış yorumlar.
en iyi diyet bu yollarla yapılan
Yazan: güler gökçe - Balıkesir
Puan:en iyi diyet bu yollarla yapılan

"cidden en iyi diyet bu yollarla yapılan bakalım bende ilk defa denicem nolucakk :)"
  
Bu yorum 17-11-2010 22:57:36 tarihinde yazılmıştır...

YAĞ YAKMAK
Yazan: MEHSEM - Kayseri
Puan:YAĞ YAKMAK

"BOL SU İÇİN DİYETİSYENE GİDİYORUM BİR HAFTA BOL SU İÇTİM TAM 2,5 KİLO YAĞDAN KİLO VERDİM AMA DİĞER HAFTA FAZLA SU TÜKETMEDİM YAĞDAN KİLO VERMEKTEN GEÇTİM 100 GR YAĞDAN KİLO ALMIŞIM DİYET YAPANLAR BOL SU İÇİN İNANIN ÇOK FAYDASI VAR"
  
Bu yorum 03-05-2011 12:00:05 tarihinde yazılmıştır...

Yağ Yakan Besinler İçecekler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.