reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


14 Günde 8 Kilo

Zayıflama 14 Günde 8 Kilo konusunu yazdır 14 Günde 8 Kilo konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-07-2011 tarihinde saat 20:52:21 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 972 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


14 Günde ince ve formda


Sağlık Faktörü Protein zengini beslenme sayesinde kaslar korunurken yağ miktarı azalır. Ayrıca vücut kondisyonunun yüksek olması genel ruh halini de olumlu yönde etkileyen bir faktördür.

Zor Tarafı Bu sistem hareket tembelleri ve spor sevmeyenler için kesinlikle uygun değil.

İyi Yanı İncelme sağlanırken enerji de depolanır.

Prensip Bu diyet, David Kirsch tarafından geliştirilmiş etkili bir egzersiz programıyla beraber uygulanan özel bir beslenme planının parçasıdır.

Kaç Kilo Veriliyor? 14 günde 8 kg.

Heidi Klum Nasıl Başardı?


Doğumdan yaklaşık iki ay sonra Heidi Klum (35) New York’ta üzerinde “neredeyse hiçbir şeyle” dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria’s Secret için podyumda salınırken erotizm tanrıçası gibiydi. Karnı sanki sihirli bir değnekle yok edilmişti. Elbette bunun sihirbazlıkla değil, tam tersine ayakları gayet yere basan bir tutumla, yani maksimum sıkı bir disiplinle ilgisi vardı. David Kirsch’in “Yağlara Son Egzersizi” programını uygulamıştı. Gözünün yaşına bakmadan karbonhidratlara (şeker, makarna, pirinç, ekmek) son verilmiş, bunun yerine sebze, salata, cüzi miktarda et, yumurta (sadece akı) ve protein içeren içeceklerle beslenmişti. İstemelisiniz David Kirsch, Heidi’nin ihtiyaçlarına göre özel bir egzersiz .programı hazırladı. “Oğlum 12 Eylül’de doğdu, 9 Kasım’daki Victoria’s Secret defilesi için yeniden incelmem gerekiyordu” diyor Heidi ve ekliyor: “Bir top model olarak bunu başarmak zorundaydım!”

Heidi’nin Özel Programı David Kirsch, Alman süper model için günde 60-90 dakikalık bir egzersiz programı hazırladı. Program, yeşil çay ve omletten oluşan küçük kahvaltıdan hemen sonra başlıyordu. Çünkü erken saatlerde yapılan hareketlerle metabolizma daha hızlı çalışıyor ve daha hızlı yağ yakılıyor. Planda günlük kardiyo, güç hareketleri ve özel yağ yakma egzersizleri yer alıyordu. Böylelikle Heidi (1.77 m, 57 kg) bütün gün zinde kalıyordu. David Kirsch’in “The Ultimate New York Body Plan” adlı kitabıyla ilgili ayrıntılı bilgiye madisonsquareclub.com adresinden ulaşabilirsiniz

Örnek Heidi Öğünleri
Kahvaltı: Omlet (sadece akıyla)
Öğle Yemeği: Çin usulü sebzeli tavuk
Akşam Yemeği: Hawaii usulü zencefilli havuç çorbası

Heidi Klum’un sırrı: Kilo vermek istediğinde, saat 19.00′dan sonra hiçbir şey yemiyor.

Evet / Hayır: Yeşil çayda da kahvedeki kadar yorgunluk giderecek miktarda kafein vardır. Ayrıca metabolizmayı harekete geçirir ve sindirimi hızlandırır. Buna karşılık kahve asit miktarını yükseltir.

Arada atıştırmak için: Badem veya ay çekirdeği, içindeki bol kalsiyum sayesinde enerji ve doygunluk hissi verecektir.


14 Günde 8 Kilo başlıklı bu makale 13-07-2011 tarihinden itibaren 972 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: 14 Günde 8 Kilo

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


14 Günde 8 Kilo Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.