reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


kısa sürede yağ yakan bitkiler

Zayıflama kısa sürede yağ yakan bitkiler konusunu yazdır kısa sürede yağ yakan bitkiler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 18-06-2010 tarihinde saat 14:10:51 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 13929 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Dilediğimiz kadar yiyeceği buzdolabından çıkarıp yesek ve bir yandan da zayıflasak hiç fena olmazdı değil mi? Aslında yağ yakıcı bitkiler, meyveler ve sebzeler bu olanağı bizlere tanıyor. Bu yağ yakan yiyeceklerin ne olduğu konusunda az buçuk fikriniz vardır. Ananas ve kahvenin zayıflatan yiyecekler olduğunu sağda solda çok söylerler. Aslında bu besinler zayıflamaya yardımcıdır. Ama bazı besinler vardır ki gerçekten yedikçe zayıflatır ve pek bilinmezler. Şimdi bunlara kısaca bir göz atalım. Tropikal meyveler (Ananas, Kiwi, Papaya) Ananas zayıflatırmı: Ananas meyvesinin yağ yakan...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


kısa sürede yağ yakan bitkiler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.