reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


vücut kırgınlığına ne iyi gelir

Zayıflama vücut kırgınlığına ne iyi gelir konusunu yazdır vücut kırgınlığına ne iyi gelir konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 26-09-2009 tarihinde saat 16:51:57 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 51479 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Yaz aylarını geride bıraktık. Kısalan günler ve hastalıklarıyla son bahar kapımızda. Bu mevsimde oluşan ısı değişiklikleri bünyemizin dengesini bozup bir anda yatağa yatırıyor.   Soğuk Algınlığı Üşütme Nedir?   Hava değişimlerinden çok etkilenen bünyemizin en sık yakalandığı hastalık ise, soğuk algınlığı! Halk arasında üşütme ve nezle olarak da bilinen bu hastalığın nedeni, bir çeşit mikrop olan virüslerdir. Virüsler hasta kişinin hapşırması, öksürmesiyle havaya karışırlar. Sağlıklı kişiler de bu virüsleri burun veya gözler...

devamı...


Sponsorlu:

vücut kırgınlığına ne iyi gelir için yapılmış yorumlar.
C vitamini ve Demir
Yazan: meltem orçunoğlu - İstanbul
Puan:C vitamini ve Demir

" Soğuktan korunmak için bağışıklık sisteminin kuvvetli olması ve kan miktarınızın yüksek olması gerekir.Bağışıklı sisteminizin kuvvetlenmesini yüksek ölçüde C vitamini sağlar bu sebeple sebze meyve tüketmeye ve kan yapıcı olarak bilinen Demir vitaminini fazlaca içeren besinler tüketmeye dikkat etmeliyiz.Özellikle kış aylarında su içme ihtiyacı azalan insanlar bu konuda da bilinçli olup su tüketimini azaltmamalıdırlar. Benim bildiklerim bunlar payalaşamak istedim. Sizlerde paylaşın lütfen.Rahat bir kıs geçirelim :)"
  
Bu yorum 07-10-2009 18:03:31 tarihinde yazılmıştır...

teşekkür
Yazan: sevdenur yalkın - -Lütfen Şehir Seçiniz-
Puan:teşekkür

"çok iyi teşekkür ederim iyi hissediyorum kendimi"
  
Bu yorum 18-01-2010 18:52:11 tarihinde yazılmıştır...

üşütmek değil sadece öksürüyorum
Yazan: sude gün - Denizli
Puan:üşütmek değil sadece öksürüyorum

"çok tşk ama ben sadece öksürüyorum neden acaba"
  
Bu yorum 05-05-2010 19:18:37 tarihinde yazılmıştır...

vücut kırgınlığına en iyi gelen bitki çayları
Yazan: döndü durukan - Ankara
Puan:vücut kırgınlığına en iyi gelen bitki çayları

"vücut kırgınlığına en iyi gelen bitki çayları özellıkle ekinazya bıtkısı tam bi şifa bol sıvı ve C vıtamını dınlenmeyle butun halsizlik bitkinlik ortadan kalkıyor."
  
Bu yorum 20-09-2010 19:23:10 tarihinde yazılmıştır...

üşütme belirtileri üşütme tedavisi
Yazan: özgür - Muğla
Puan:üşütme belirtileri üşütme tedavisi

"Değerli arkadaşlar,üşütme ile mesleğim gereği çok haşır neşiim. Şimdi size senelerin tecrübesini,mucize iksirimi paylaşıyorum.. Öncelikle üşütme belirtisi olan arkadaşlar,her ne işleri olursa olsun hemen bırakıp istirahete çekilmeli(tabii kimümkünse) Arkasından tavuklu tel şehriye çorbası içmeli.Limonu çorbadan esirgememeli. Şimdi gelelim mucize iksire. 1 adet limon 1 adet portakal 2 -3 adet çekirdekli mandalin (bodrum mandalini tavsiye ) çok az tuz çiçek balı 1/4 şişe maden suyu itinaile karıştırılır.Afiyetle mideye indirilir. Sıcakbir odada 6 saat uyunur. Geçmiş olsun dostlar.(Bende onlarca kez işe yaradı.Umarım sizede iyi gelir.)"
  
Bu yorum 29-01-2011 08:53:15 tarihinde yazılmıştır...

vücut kırgınlığına ne iyi gelir Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.