reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


zayıflama hapı içerigindeki sinefrin nedir zararları neler

Zayıflama zayıflama hapı içerigindeki sinefrin nedir zararları neler konusunu yazdır zayıflama hapı içerigindeki sinefrin nedir zararları neler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 23-07-2009 tarihinde saat 00:12:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 38476 defa okunmuştur...


Sponsor Bağlantılar:


Sinefrin: Doğadaki etkili iştah kesici maddelerden biridir. FDA efedrayı yasakladıktan sonra, diyet hapı üreticileri daha güvenli bir alternatif için kolları sıvadılar. Böylece turunç meyvesinden elde edilen bir madde olan sinefrin ortaya çıktı. Acı portakal, ekşi portakal, yeşil portakal ve zhi shi olarak da adlandırılır. Sinefrinin vücuttaki etkisi tıpkı efedra gibidir; sadece yüksek tansiyon ve çarpıntı gibi potansiyel yan etkiler sinefrinde daha az görülür. Klinik araştırmalar sinefrinin aslında iştahı azaltıp metabolizma hızını az da olsa attırabileceğini...

devamı...


Sponsor Bağlantılar:

zayıflama hapı içerigindeki sinefrin nedir zararları neler için yapılmış yorumlar.
zararlı zayıflama hapları
Yazan: incitaç - Zonguldak
Puan:zararlı zayıflama hapları

"benim aklıma takıldıgı için yazıyorum televizyonda doktarım purogramda gördüm zaralı olmuyacagını düşündüm içerigin hepsi veriliyormu pc de ve ikinci sorumda lida kadar zaralımı lidanın içerigi olan madde yoktur umarım saglıgımı nej-kadar etkiler ben birde daha önce kullandım bu zayıflama haplarından ikinci çogumu düşünüyorum acaba yan etkisi nedir teşekkürler "
  
Bu yorum 16-03-2010 00:03:11 tarihinde yazılmıştır...

zayıflama hapı içerigindeki sinefrin nedir zararları neler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.