reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


sigara içmek boy uzamasını engellermi

Zayıflama sigara içmek boy uzamasını engellermi konusunu yazdır sigara içmek boy uzamasını engellermi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 25-10-2010 tarihinde saat 16:47:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3198 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Amerikalı araştırmacılar, dikkatsiz ve zihni dağınıklık sergileyen gençlerin daha fazla sigaraya bağımlı olduklarını saptadı. Günlük işlere karşı dikkatsiz davranan, hareketlerinde sinirlilik sergileyen gençlerin, sigara tiryakisi olabildiklerini belirleyen uzmanlar, genellikle lise çağındaki gençlerde görülen bu durumu bir gençlik rahatsızlığı olarak nitelendiriyor. Pennsylvania ve Georgetown üniversitesinde yapılan araştırmada, okul çağındaki gençlerin yüzde 3 ila 5inde, bu rahatsızlıkların görülebildiği belirlendi. Kliniksel olarak...

devamı...


Sponsorlu:

sigara içmek boy uzamasını engellermi için yapılmış yorumlar.
sigara boy uzamasını engeller mi?
Yazan: erkut çarık - İstanbul
Puan:sigara boy uzamasını engeller mi?

"ben 14 yaşındayım ve eskiden arkadaşlarla çok sigaraa içiyorduk yani günde en fazla 7 dal falan ama sonra ben azalttım artık 3 aydan beridir haftada 1 kere bazen oluyor 2 haftada 1 kere içiyorum bu boyuma engel edermi ? cevap verirseniz çok sevinirim"
  
Bu yorum 30-10-2010 11:50:31 tarihinde yazılmıştır...

sigara içmek boy uzamasını engellermi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.