reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


melisayla ilgili küfürler

Zayıflama melisayla ilgili küfürler konusunu yazdır melisayla ilgili küfürler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 28-07-2010 tarihinde saat 22:57:37 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 25485 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sibel Can, eski eşi Hakan Ural’ın "yaşıtlarına göre çok kilolu" dediği 16 yaşındaki kızı Melisa için harekete geçti. Sibel Can’ın gönderdiği zayıflama kampında 2 haftada 6 kilo veren Melisa’nın babasının sözlerinin ardından hırs yaptığı öğrenildi. Hakan Ural’ın Sibel Can’la evliliğinden olan kızı Melisa ile ilgili sözleri büyük yankı uyandırmıştı. Yaptığı bir röportajda kızının sorunlarından bahsederken “Melisa’nın dersleri çok kötü, üstelik kilo problemi yaşıyor. Kilo alıp vermekten genç...

devamı...


Sponsorlu:

melisayla ilgili küfürler için yapılmış yorumlar.
Sibel Canın Kızı Nasıl Zayıfladı
Yazan: janet Craw - Karabük
Puan:Sibel Canın Kızı Nasıl Zayıfladı

"bnce babası resmen Düşman Gibi yaa o babadan hayır mı gelir off ne Saçma Ayrıca ben meisa'nın çabasına Takdire değer buldum Bende şahsen bnm babam o şekilde Bi konuşma yapsa Bende hırlanırdım İnşallah istediği ideal kiloya kavuşur"
  
Bu yorum 21-08-2010 21:03:07 tarihinde yazılmıştır...

melisa ural
Yazan: melisa - Manisa
Puan:melisa ural

"adaşım gerçekten fena hısrlanmış ve çok iyi yapmış kilo vermekle bir de ben verebilsem şu fazla kiloları. denemediğim diyet kalmadı bir de melisa uralın uyguladığı diyeti uygulayacağım bakalım ne olacak"
  
Bu yorum 04-09-2010 17:47:39 tarihinde yazılmıştır...

melisayla ilgili küfürler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.