reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


saçları dogal sarı yapma yolları

Zayıflama saçları dogal sarı yapma yolları konusunu yazdır saçları dogal sarı yapma yolları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 18-10-2007 tarihinde saat 17:24:47 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7262 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Saçların Çabuk Uzaması İçin: Bir adet turpu rendeleyip suda yarım saat kadar pişirip süzün. Elde ettiğiniz turp suyuna yumurta sarısı ilave edip iyice çırpın. Bulamaç haline geldikten sonra saçlarınızı ovarak yıkayın. Koyu renk saçlı kişilerin uygulayabileceği bir başka bakım yöntemi ise aşağıda anlatılan bu karışımdır. İçinde su kaynayan genişçe bir tencerenin içine daha küçük bir kabı oturtun. Yarım çay fincanı ayçiçeği yağını, 1 çorba kaşığı kakao yağını, 1 çorba kaşığı susuz lanolini bu ikinci kabın...

devamı...


Sponsorlu:

saçları dogal sarı yapma yolları için yapılmış yorumlar.
saç bakımı ve saç uzatma
Yazan: sevda özcan - Samsun
Puan:saç bakımı ve saç uzatma

"iyi günler saçlarımı yeni boyattım.açık karamal rengi.ama daha sarı yapmak istiyorum.hangi bitki kürünü kullanmalıyım.turp lavanta soğan suyu havuç kürü lavanta falan türlü kürler var.hangisi daha etkili olur.hangisi daha iyi olur.papatya gerçekten etkili olurmu.saçlarımın hızlı uzamasını istiyorum.bide çok cansız zayıf duruyorlar badem yağı kullanıyorum uztamada etkili olurmu oluyorsa kaç günde etki edypr bana yadımcı olursanız sevinirim."
  
Bu yorum 23-10-2010 10:32:10 tarihinde yazılmıştır...

saçı sarı yapmak
Yazan: bahar ateş - Ankara
Puan:saçı sarı yapmak

"arkadaşım daha sarı yapmak istiyorsan saçını aktarlarda özel yapma davul tozu ve minare ağzı adında 2 ilaç var onları kullan saçının rengini biraz daha sarımsı yapar ama tam sarı olmaz"
  
Bu yorum 29-03-2011 22:53:19 tarihinde yazılmıştır...

saçları dogal sarı yapma yolları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.