reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Doğumdan Sonra Zayıflama

Zayıflama Doğumdan Sonra Zayıflama konusunu yazdır Doğumdan Sonra Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 07-08-2009 tarihinde saat 22:53:35 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 4704 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Dördüncü bebeğine hamile olan Alman süpermodel Heidi Klum, doğumdan sonra zayıflama sırlarını açıkladı

İkinci çocuğunu doğurduktan 2 ay sonra podyumlara dönerek herkesi şaşırtan 36 yaşındaki süpermodel Heidi Klum, forma girmeyi gerçekten istemenin doğum kilolarından kurtulmayı kolaylaştırdığını söyledi.
Yalnızca sağlıklı beslenerek ve spor yaparak formunu koruduğunu belirten Klum, katı diyetlerden kaçındığını dile getirdi. Korse gibi ürünler kullanmayan süpermodel, çocuklarıyla parka gidip oyun oynamak gibi normal aktivitelerde bulunduğunu belirtti. Şimdilerde içine sığabileceği bir şey bulduğunda sevindiğini söyleyen ünlü model, hiç diyet yapmamakla birlikte abur cubur yemediğini de sözlerine ekledi.
Her şeyi kararında yapmanın gerekliliğini vurgulayan Klum, doğumdan sonra kendisine kilo konusunda hiçbir zaman baskıda bulunmadığını ancak uzun vadede kilo verme hedefinin başarısızlıkla sonuçlanacağını düşündüğünden eski kilosuna hemen kavuşmayı amaçlayarak motive olduğunu söyledi.

Yönteminin şu ana kadar hep işe yaradığını belirten model, doğum öncesi kıyafetlerini giyebilmenin kendisini çok mutlu ettiğini ve daha iyi hissettirdiğini ifade etti.

Sonbaharda dördüncü kez anne olması beklenen Klum’un, eşi İngiliz şarkıcı Seal’den 2 oğlu var. Kız bebek bekleyen ünlü modelin bir önceki beraberliğinden ise bir kızı daha bulunuyor.
 
 
Kaynak: Milliyet

Doğumdan Sonra Zayıflama başlıklı bu makale 07-08-2009 tarihinden itibaren 4704 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Doğumdan Sonra Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Doğumdan Sonra Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.